2777
2789
عنوان

خیانت دیشب شکستم

| مشاهده متن کامل بحث + 1533 بازدید | 86 پست

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

طلبکار شد ...گفت تو یه خطای کوچیک از منو قبول نمیکنی و تهمت میزنی...

میگفتی اگه من بجای تو بود تو اونوقت این خطای کوچیکو میبخشیدی؟تهمتهای بدتر نمیزدی

مراتاجان بود جانان تو باشی❤❤❤

و من خیلیا بهم نخ دادن قبول نکردم ...حالا که تهمت هست واقعی میرم که حداقل تهمت راست باشه...حالم بد شد ...گفت الهی بمیری...نرفتم ۷ونه مامانم چون مریض قلبیه...چون بچه کلاس اولی دارم...😔😔😔

بیاین باهم مهربون باشیم
2802

اين كانال صيغه يابي كه ربات داره همه رو ادد ميكنه 

من خودم دو بار ادد شده بودم و خيلي هم ناراحت بودم كه كسي نديده باشه و سريع حذف كردم 

آخر مجبور شدم از تنظيمات تلگرام كلا دعوت به گروه رو غيرفعال كنم ..

ول کن بابا بی خیال به اون بچه ی بی گناه فک کن میدونی ناراحتی و استرس تو چی به روز اون میاره هر غلطی میخواد بکنه تو بارداری آدم حساس هم میشه ولی صبور باش اون دله دافای اینستا رو بی خیال کارشون اینه همه هم به چشم هرزه نگاشون میکنن او به فکر خودت و بچت باش

خدایا در آرزوی آنچه برایم مقدر نکرده ای خسته ام نکن

بدترین کاری که با یه زن حامله میشه کرد 

شاید درست بشه شاید جبران کنه ولی میدونم سالیان سال هم بگذره تو فراموشت نمیشه تو سخت ترین دوران زندگیت یعنی بارداری چه بلایی سرت اورده

من شرایط تورو نمیدونم شاید راه فرار از این مردک نداری پشتوانه نداری 

ولی واقعیتش خودم نسبت به اخلاق خودم میگم اگه سر من همچین بلایی بیاد بدون شک طلاق میگیرم‌.یعنی محتاج نون شبمم بشم بازم این خفت رو‌قبول نمیکنم

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین باید زمین و زمان رو بهم‌ بدوزی 

بگو همون یک درصد اطمینانی هم ک بهت داشتم خودت خرابش کردی 

همه ی مردها میگن از سر کنجکاوی بوده 

ولی ته دلشون چیز دیگه ای بوده

بگو تعهد داشتن یعنی جسم و فکر و احساس و روح و منطق و قلبت برای یک نفر باشه ن برای ۱۰۰ نفر 

هر روز بهش یادآوری کن ک نمیبخشیش و از یادت نمیره 

بذار ب گ.و.ه خوردن بیفته 

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !

حالا گریه ها و حال بد من بماند ...بیوگرافی همه ی پروفایل هاشو از من بد گفته ...مثل بچه ها نوشته نفرت تنفر بدبختی ...یعنی زن ...یا بیو ایتا نوشته پشیمونی یعنی زن گرفتن

بیاین باهم مهربون باشیم
حالا گریه ها و حال بد من بماند ...بیوگرافی همه ی پروفایل هاشو از من بد گفته ...مثل بچه ها نوشته نفرت ...

خیلی سخته نفهمه شوهر من استوری می‌ذاره اینجور وقت ها تا دید بلاکش کردم دیگه نذاشت

مراتاجان بود جانان تو باشی❤❤❤
2801