2777
2789

من روزسوم وچهارم مهررابطه محافظت نشده داشتم دیگ رابطه نداشتم ازون شب تاامشب ک فرصت شدامشبم رفتیم تواستخربعدش رابطه داشتم اخرشب ک رفتم سرویس لکع دیدم خیلی زیادنه هادرحدیه نخ ویه لخته خیلی کوچیک  ازون موقع هم ک رفتم سزویس زیردلم خفیف گرفته بنظرتون چیه

نزدیک پریودت نیس؟ 

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
ن پریودم دقیقاسوم مهرتموم شد

طبیعتا نباید میومد ولی اگ تکرار شد برو دکتر

ولی درکل پیش میاد عیب نداره 

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
متوجه نشدم

نگامن سوم مهرپریودم تموم شددقیقاهمون شب رابطع داشتیم روزبعدشم هم دیگ نداشتیم رابطه تااامشب امشبم رفتیم استخربعدرابطه داشتیم من رفتم سرویس لکع دیدم 

نگامن سوم مهرپریودم تموم شددقیقاهمون شب رابطع داشتیم روزبعدشم هم دیگ نداشتیم رابطه تااامشب امشبم رفت ...

باور کنید اینجا جای خوبی برای سوال کردن نیست اخه مگه دکتر زنانن یکی یه اطلاعات غلط میده 🤦🏻 بعدش هم رابطه ی زناشویت رو توروخدا بین خودتون بمونه روشش رو هم میگی خب مجرد اینا ریخته 🚶

باور کنید اینجا جای خوبی برای سوال کردن نیست اخه مگه دکتر زنانن یکی یه اطلاعات غلط میده 🤦🏻 بعدش هم ...

گلم من ک حرف بدی نزدم گفتم بگم شایدازین باشه ک خیلی تواستخربودم اینجوری شدم بعدشم خانوادگی تواستخربودیم جرمم نیس الان مجرداازمامتاهلابیشترمیفهمن

2801