2777
2789
عنوان

کیا قبل پریود گریشون میگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 228 بازدید | 32 پست
من هر وقت بی جهت روکارای شوهرم حساس شدم و به همه چی ایراد گرفتم یادم میاد دارم پریود میشم

بعدش آدم حس خوبی پیدا میکنه میگه خداروشکر سالمم خل نشدم فقط دارم پریود میشم😂

😂😂😂😂شوهرت چی گفتع ب مامانش؟

سری اول ک منو برد روانپزشک بعد ک فهمید از چیه دیگه روش نشد به مامانش بگه گفت دیگه اینم شانس مایه   

وقتی جوابتو نمیدم یعنی نظرتون برام مهم نیست . خودتونو خسته نکنید . 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

من هر وقت بی جهت روکارای شوهرم حساس شدم و به همه چی ایراد گرفتم یادم میاد دارم پریود میشم

من نامزدم رفته بود مسافرت پریود شدم بعد ۲ روز خوب شدم اومد ولی هنوزم تا چند روز بعدش اوکی‌نمیشم

پیام داده بودم رفتی ک وابستگیت کم بشه بتونی جدا بشی😐😐😐😐😐😂😂😂😂حس میکنم اونموقع یه ادم دیگم کلا

عشق من💍🫀  خدایاشکرت😇
2802
من نامزدم رفته بود مسافرت پریود شدم بعد ۲ روز خوب شدم اومد ولی هنوزم تا چند روز بعدش اوکی‌نمیشمپیام ...

😂😂😂😂😂

منم موقع پریودیم مثل خل و چلا میپرم تو جون مامانم و بابام😐😐😐هزار و یکی حرف میگم بشون خاکبرسرم😐😐

😂😂😂😂😂منم موقع پریودیم مثل خل و چلا میپرم تو جون مامانم و بابام😐😐😐هزار و یکی حرف میگم بشون خا ...

😂😂😂😂من یه سری داداشم مثل همیشه اومد خواست دست بده گفتم دست به من نزنا هلش دادم رفتم😐🤦‍♀️😂

عشق من💍🫀  خدایاشکرت😇
😂😂😂😂من یه سری داداشم مثل همیشه اومد خواست دست بده گفتم دست به من نزنا هلش دادم رفتم😐🤦‍♀️😂

😂😂😂یبار با ی پسرع حرف میزدم بعد ب من میگف چرا وقتی هردو انلاین هستیم از ص چت میری بیرون مشکلی پیش اومده؟ اقا من پریدم ب این بنده خدا بتوچه مگ شوهرمی ب ت جواب پس بدم دلم میخاد هر وقت خاستم ج بدم هزار و یکی حرف گفتم😂😂😂😂پسرع میگفت چته بابا ردی اسکلی چیزی هسی 😂😂

😂😂😂یبار با ی پسرع حرف میزدم بعد ب من میگف چرا وقتی هردو انلاین هستیم از ص چت میری بیرون مشکلی پیش ...

دقیقا اون موقع ها از اوسکلم بدتریم مثل دوقطبیا😂😂😂🤦‍♀️

عشق من💍🫀  خدایاشکرت😇
2801