2777
2789
عنوان

کیا قبل پریود گریشون میگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 220 بازدید | 32 پست
من هر وقت بی جهت روکارای شوهرم حساس شدم و به همه چی ایراد گرفتم یادم میاد دارم پریود میشم

بعدش آدم حس خوبی پیدا میکنه میگه خداروشکر سالمم خل نشدم فقط دارم پریود میشم😂

😂😂😂😂شوهرت چی گفتع ب مامانش؟

سری اول ک منو برد روانپزشک بعد ک فهمید از چیه دیگه روش نشد به مامانش بگه گفت دیگه اینم شانس مایه   

وقتی جوابتو نمیدم یعنی نظرتون برام مهم نیست . خودتونو خسته نکنید . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هر وقت بی جهت روکارای شوهرم حساس شدم و به همه چی ایراد گرفتم یادم میاد دارم پریود میشم

من نامزدم رفته بود مسافرت پریود شدم بعد ۲ روز خوب شدم اومد ولی هنوزم تا چند روز بعدش اوکی‌نمیشم

پیام داده بودم رفتی ک وابستگیت کم بشه بتونی جدا بشی😐😐😐😐😐😂😂😂😂حس میکنم اونموقع یه ادم دیگم کلا

عشق من💍🫀  خدایاشکرت😇
2802
من نامزدم رفته بود مسافرت پریود شدم بعد ۲ روز خوب شدم اومد ولی هنوزم تا چند روز بعدش اوکی‌نمیشمپیام ...

😂😂😂😂😂

منم موقع پریودیم مثل خل و چلا میپرم تو جون مامانم و بابام😐😐😐هزار و یکی حرف میگم بشون خاکبرسرم😐😐

😂😂😂😂😂منم موقع پریودیم مثل خل و چلا میپرم تو جون مامانم و بابام😐😐😐هزار و یکی حرف میگم بشون خا ...

😂😂😂😂من یه سری داداشم مثل همیشه اومد خواست دست بده گفتم دست به من نزنا هلش دادم رفتم😐🤦‍♀️😂

عشق من💍🫀  خدایاشکرت😇
😂😂😂😂من یه سری داداشم مثل همیشه اومد خواست دست بده گفتم دست به من نزنا هلش دادم رفتم😐🤦‍♀️😂

😂😂😂یبار با ی پسرع حرف میزدم بعد ب من میگف چرا وقتی هردو انلاین هستیم از ص چت میری بیرون مشکلی پیش اومده؟ اقا من پریدم ب این بنده خدا بتوچه مگ شوهرمی ب ت جواب پس بدم دلم میخاد هر وقت خاستم ج بدم هزار و یکی حرف گفتم😂😂😂😂پسرع میگفت چته بابا ردی اسکلی چیزی هسی 😂😂

😂😂😂یبار با ی پسرع حرف میزدم بعد ب من میگف چرا وقتی هردو انلاین هستیم از ص چت میری بیرون مشکلی پیش ...

دقیقا اون موقع ها از اوسکلم بدتریم مثل دوقطبیا😂😂😂🤦‍♀️

عشق من💍🫀  خدایاشکرت😇
2801