2777
2789
عنوان

کیا قبل پریود گریشون میگیره

231 بازدید | 32 پست

من از ساعت ۲ الکی سر موضعی گریه کردم تا همین الان بعدش ب خودم اومدم خندم گرفت بماند که ویس دادم به مامانم و خواهرم و با گریه اعصاب اونا هم داغون کردم. ولی الان دارم مثل دیونه ها نعمت هامو مرور میکنم و خداروشکر میکنم..طبیعیه به نظرتون؟

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

حالا من الکی میخندم هرکیو ببینم غش میکنم از خنده مثلا یکی بیاد جلوم یه دفعه میزنم به قهقهه تا حالا دوسه بار مادر شوهرم به شوهرم گفته این دیوانه است ببرش دکتر   

وقتی جوابتو نمیدم یعنی نظرتون برام مهم نیست . خودتونو خسته نکنید . 
آدم حس میکنه دنیا ب آخر رسیده 😁واقعا زنا خیلی سختی میکشن خدایی مردا بودن تيمارستانی میشدن

قطعا یکیو میکشتن من مثلا پریودم میرم پیش نامزدم میبینم اون عصبیه میگم اخرش نفهمیدم من پریودم یا تو😐🤦‍♀️😂خودشم قبول.داره متاسفانه فورا میخندم نمیتونم یکم ناز کنم😐🤦‍♀️

عشق من💍🫀  خدایاشکرت😇
2801