2777
2789
عنوان

تو خانواده شما اگ چنین چیزی رخ بده چطوری برخورد میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 24738 بازدید | 310 پست
ی نفرم میشناسم ،خانومه اومده بود حدود یک هفته شایدم بیشتر خونه پسره مونده بود ،بعد خانواده پسر گفته ...

یا خدا کثافتای بی همه چیز ... 

استارتر به نظر من پدرت اگه اموالی داره به اسم بقیه بچه هاش و مادرتون بزنه که این زن هرزه از این بابت هم نخواد چیزی بکنه ازتون 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

برادرمو جاش گذاشتم نمیتونم هضمش کنم نمیگم اون زن حق ازدواج و خوشبختی نداره ولی باید با یکی هم سطح و ...

بعضی از این زن ها واقعا خوب بلدن چیکار کنن ... 

چقدرم زیاد شده موردای اینجوری 

2802
یعنی انقدی که تو غصه زندگی این داداشت رو میخوری اون نمیخوره. عین خیالش نیست. ولش کن بزار هر کاری دوس ...

داداشش نیست دو تا اکانت داره با اکانت دیگه اش گفته این اتفاق برا خودش افتاده یعنی دوست پسرش ولش کرده رفته با یه مطلقه بچه دار 

تبریز مارالی .خفن و نخبه بیر قیز . اورییم تبریزه چوخ تنگ اولوب :| 

پسر خاله من با 31 سال سن  دقیقا همینکارو کرد زنش 7. 8 سال ازش بزرگتره الان دخترش حدودا 20 سالشه و یه یه پیر 8 ساله داره که شوهر اولش بزور از ش گرفت پسر خالم به حرف هیچ کس گوش نداد الانم خالمو دختر خاله هام واسه زنداداششون میمیرن پسر خالم هم یه دختر 7 ساله داره

سلام میشه یکی بزرگی کنه برای کمک به یه دختر نوجوان که الان برای پیوند مغز استخوان تو بیمارستان بستریه ی کمکی کنه یه نسخه هست که تو تهران نبود کسی میتونه از حلال احمر شهرشون و داروخانه ها بپرسه ببینه این دارو هست یا نه نتونستم عکس بزارم اگه میشه ب این شماره پیام بدید تو روبیکا من عکس نسخه بفرستم  هندی نباشه چون خیلی عوارض داره 

۰۹۳۸۵۴۱۱۰۲۹ 

سلام عکس و کلیپ ماهگرد و تولد اتلیه ای درست میکنم(ب صورت انلاین میفرستم) اگه بخواید ی نمونه رایگان درست میکنم ببینید...اموزشم میدم
اوهوم

بخاطر اون دوتا بچه ک کوچکم نیستن بزرگن مخالفم

ن بخاطر طلاق اون خانم هرچند ک علت طلاقش و مسائل مربوط بهش مهمه

ولی فقط ب داداشم نصیحت میکنم و عواقب کارشو بهش میگم اگ بازم اصرار کرد دیگ چیزی نمیگم 

ی دختر فروردینی مهربون ولی مغرور 😍 ممکنه اختلاف نظر داشته باشیم اما دشمن همدیگه نیستیم🙂 اگه با نظرم مخالفی ریپلای کن اما مودبانه بحث کن مرسی 🙏🌷(امضامو عوض کردم چون اون کسی که باعث امضای قبلیم بود رو فراموش کردم و روحم به آرامش رسیده❤️)

والله ما فاز روشنفکر گرفتیم گفتیم بما ربط نداره صلاح خودت دختره اومد لیسانس و فوق لیسانسشو خونه داداشم گرفت بهترین کفش بهترین لباس لبتاب طلا و هر چی میخواست براش میخرید  .دو تا خونه و ماشین و زمین داداشم که ارث بهش رسیده بود فروخت و طلاق گرفت رفت شوهر کرد...

واقعا حق داری ناراحت و عصبی باشی اما حقیقت اینه واقعا زندگی خودشه و ما تو جایگاهی نیستیم ک برا کسی تعیین تکلیف کنیم ،امیدوارم سر خودش به سنگ بخوره

در گریختن رستگاری نیست                                           بمان و چیزی از خودت بساز که نشکند 🌱📚💡

اونایی که میگن بیخیال و به خودش مربوطه و... رو درک نمیکنم . آخه ی خواهر مثل مادر دوم داداشش میمونه ، همونقدر دلسوز و واقعا خوشبختی داداشش خیلی براش مهمه و مثل کوه پشت داداشش هس. خب طبیعیه که وقتی ببینه داره میفته تو چاه نگرانش باشه و جلوشو بگیره. بنظرم تمام تلاشتونو بکنین که نشه چون اصلا هم کفو هم نیستن. ولی بدترین چیز طرد کردنش هس. سعی کنید قطع رابطه نشین باهاش . اگه دیگه کاری از دستتون بر نیومد حداقل تنشم ایجاد نکنید و فقط دعاش کنبد خوشبخت بشن. 

2801