2777
2789

ی پسر ۳۵ ساله مجرد

با کسی عقد کنه با وجود مخالفتای شدید شما ک زنه ۳۳ سالشه مطلقه هس و ی دختر ۱۸ ساله پسر مدرسه ای داره ادم شریم هس

داداشت خرج خودش وبچه هاشم بده

لطفا حقیقت بگین فاز روشن فکری نگیرین

باور کن

باور کن

قسم میخورم

حتی بهش فکر هم‌ نمیکنیم

جمله "زندگی خودشه" بینمون بسیار رایجه

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

خیلی سخته،نمیدونم واقعا چه رفتاری میکنن،چون داداش ندارم

اما اطرافم دیدم‌طرف زن‌مطلقه گرفته اما بدون بچه،عقد کرده و رفته سر زندگیش،بعد چندسال خانواده پسره الان عاشق عروسشون هستن

خدایا میدونم هرچه زودتر معجزه میکنی برام💙هیچ نیرویی وجود نداره جز نیروی خدا💚
2802

فقط راهنماییش میکنم و اینجوری باهاش کلنجار میرم…تو این مواقع طرف اگه گوش شنوا داشته باشه میپذیره…ولی اگه نه هرکاریم کنی اون کاری رو که دوست داشته باشه میکنه و اخرشم میشی ادم بده

نمیدونم واقعا بذار خودش تصمیم بگیره چون بچه نیست میدونه میخاد سرش ب سنگ بخوره برمیگرده اگرم برنگشت ...

عه خواهرمن اگ بچه نبودهمچین غلطی نمیکرد۱۰۰در۱۰۰گول خورده ولی چرا ازمن ک خواهرشم ازرگ گردن نزدیکترشم پنهون کرده ها

2801