2777
2789
عنوان

تو خانواده شما اگ چنین چیزی رخ بده چطوری برخورد میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 25612 بازدید | 310 پست

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

واسه ماهم دقیقا همین اتفاق افتاده یه زن مطلقه که شش ماه با برادرم صیغه ای زندگی کرد بعدش برادرمو خر ...

عزیزم الان کاریه که شده دیگه بچه دارن به خاطر ارامش روان برادرت باهاشون کنار بیایید و دلش رو به دست بیارید شما از این طرف فشار میارید به برادرت اون زن از اون طرف برادرت این وسط نابود میشه اگه از فکر و زیاد غصه تو خواب قلبش وایسه خودت و مادرت خودتون و میبخشید ؟؟  مردا مشکلات و میریزن تو خودشون فقط با این تنشها عمر برادرتون و کم میکنید 

فقط میتونم بگم اونایی که فاز روشنفکری گرفتن و گفتن دخالت نکنید و اینا، ان شاء الله سرشون بیاد همین ا ...

مورد داشتیم جدا نشده 

بخدا زنه زشششششت بیسواد بدهیکل بدتیپ از ی خانواده پرجمعیت  هشت سال هم از پسره بزرگتر 

الانم بچه دوم رو بارداره

2802

برادرم مجرده۳۶سالشه آرزومه ازدواج کنه ولی میگه فعلا نه!همش بهش میگیم اگه ازدواج نکنی میترسیم بامطلقه ی بچه دار ازدواج کنی!فوبیاش داریم خدا به دادتون برسه!اون قسمت ۱۸ساله ی شر بودنش دیگه بدددترین اتفاقه

عزیزم الان کاریه که شده دیگه بچه دارن به خاطر ارامش روان برادرت باهاشون کنار بیایید و دلش رو به دست ...

نه بابا برادرم 2 ساله همینه بتازگی بعد بدنیا اومدن دخترش یکی دو دفعس که خونه پدرو مادرم سر زده قبل اون پاشو اونجا نمی ذاشت آخه زن جونش اجازه نمیده

معرفت و محبت نداره که اگه داشت مگه خانوادشو به این راحتی منکر می شد؟

خانواده نزدیکم نه 

ولی تو فامیل دور خیلی باب شده اینجوری

پسره تک پسر بودد،ی زن گرفت حدود ۱۵سال بزرگتر ،ددوتا بچه 

یکی ۱۸سال یکی هم کوچکتر ،با دختره زنه حدود ده سال کمنر تفاوت سنی داره ،برام بقیه اهمیت ندارن 

ولی خودم اصلا نمیپسندم اینجوری ،دلم میخواد کبوتر با کبوتر باشه ....

نمگذاریم با اون دختر ازدواج کنه 

مگه اینکه برادر معتاد و علافی داشته باشیم که بخواهیم از سر خانواده بازش کنیم و ....

أَنِّي مَسَّنِيَ الضُّرُّ وَأَنْتَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ  خدایا بدحالي و مشكلات به من روي آورده و تو ارحم الراحميني.   سوره انبیا 

ی نفرم میشناسم ،خانومه اومده بود حدود یک هفته شایدم بیشتر خونه پسره مونده بود ،بعد خانواده پسر گفته بودن چی شد از شوهرت جدا شدی ،گفته بودد هنوز جدا نشدم شوهرم هنوز طلاق نگرفتم ،در صورتیکه قشنگ دست میزدن ب هم ،شبم پیش اون میخوابید...

میفهممت واقعا حق داری عصبانی باشی من به جات اینجا به شدت حرص خوردم🤐☹️ 

گفتی عقد کرده مهریه چقد انداخته؟ 

من به نظرم دوام نداره این ازدواج . جدا میشن 

مگر اینکه زنه تو کار جادو جنبل باشه که دیگه اونوقت خدا به دادتون برسه 

2801