2777
2789

عمیقأ عاشقشم و‌دوسش دارم یک سال هست ازدواج کردیم خیلی ابراز عشق می‌کنه و دوستم داره رابطه جنسی خوبی هم داریم و مشکلی بابتش نداریم داریم خونمونو می‌سازیم...نمی‌ذاره ناراحت بمونم از دستش مرتب بهم دوست دارم رو میگه و در عمل هم نشون میده

ولی یه مدتی شده که گاهی اصلا حوصلشو نداشتم دلم میخواد تنها بمونم گاهی...وقتی نیست خیلی دلتنگش میشم وقتی هست هم از بس سر به سرم می‌ذاره اعصابم خرد میشه از بس شوخی می‌کنه و سر به سرم می‌ذاره

از طرفی چند سال هست پدرم فوت شده و پدرش افتاده دنبال ارث و درگیر و فکرم مشغول مامانم و خواهرمم هست بابام واقعا فرشته بود خدا بیامرز...ولی ولی با همه اینا این روزها یه جوریم...تازگیا شنیدم که خانواده پدری گفته بودن همون اولا که نامزد کرده بودیم گفتن این پسره گدا گشنه کیه ما نمیذاریم‌ زن این بشه و ما فلان چنان

مشکل از چیه

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
همه ما گاهی بی حوصله میشیم هم بخاطر نوسان هورمون هاست هم اینکه شما بقول خودت درگیر مسائل خانوادگیت ه ...

آره و از طرفی مادرم هم تو فکر ازدواج مجدد هست همه چی قاطی پاتی هست دوست دارم آرامش داشته باشم به دور از همه چی و واقعا هم همسرمو دوست دارم ولی حرف دیگران روم تاثیر زیادی میذاره

منظورم از پدرش پدربزرگ خودم بود که افتاده دنبال ارث پسرش

اهاااان پس مشکلت با همسرت نیس

همون مشکلات درون خانوادگی خودتون ذهنتو ریخته به هم یکم مودت رو اورده پایین

سعی کن زمان زیادی تو خونه نمونی و وقتت رو پر کنی و سرخودتو گرم کنی

به قول معروف میگن ادم انقد باید وقتشو و ذهنشو با کار خوب و فکر خوب پر کنه تا جایی برای فکر بد و کار بد باقی نمونه

آره و از طرفی مادرم هم تو فکر ازدواج مجدد هست همه چی قاطی پاتی هست دوست دارم آرامش داشته باشم به دور ...

حواست باشه همسرت مسبب مشکلات تو نیستا سعی کن جوری نشه با بداخلاقی و سردی اونو از خودت دور کنی

2801