2777
2789

من موهای خودم خرمایی بود بور بود اما خب دوست داشتم شب عروسیم لایت کردم بعدش هم دکلره کامل و بعدش کراتین 

چن وقت پیش خسته شدم رنگ تیره گذاشتم اما خب موهام بخاطر رنگ و کراتین و دکلره و سشوار زیاد داغون شده

ماسک مو شون میزنم داخل حموم بیرون از حموم پروک سی 

بنظرتون چی بزنم دوباره ب موهام جونی بده ماسک مو شامپو روغن موهام خشک و بدشکل شده 

پ ن :نگید چرا رنگ گذاشتی اون زمان اینجور دوست داشتم 😘ممنون از درکتون

عاشق دریا 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

عزیزم موهات اسیب دیده کراتین کنی بهتره قبلشم بوتاکس مو 

برای رسیدگی بعد از این ها ام ،روغن نارگیل اینکتو یا روغن نارگیل اوجی ایکس بعد ک موهارو خشک کردی بزن خیس خیس نزن ب مو ارایشگر بمن اینو گفت و انجام دادم برام بهتر بود ،ماسک مو بعد از کراتین ک کردی ماسک مو دنس هیر ،شماپو هم همون دنس هیر اگر میخای قیمت پایین باشه شامپو درمالیفت قرمز ولی ماسک مو از دنس هیر رو به بهترش ک قیمتشم بالاتره اگر قیمت پایینارو پیشنهاد دادن تو همین ماسکا گولشونو نخور ک من تجربه گول خوردنمم گفتم 

نه بابا دکلره همینه تهش ، منم قبلا رنگ و لایت کرده بودم کامل سوخت ، دو ساله به هیچ عنوان رنگ نکردم د ...

فیس فریم عزیزم هم کل موهات درگیر دکلره نمیشه هم چهرت کاملا تغییر میکنه چون مهم همون جلوی مو هست در چهره