2777
2789

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

من عوض نکردم ولی در موردش میخوندم بعید میدونم انقد یه دفعه با تغییر اسم همه چی عوض شه با عقل نمیخ ...

آره منم هی دلم میخواد باور نکنم باز مثلا میبینم چندتا از فامیلا ک توی جوونی با تصادف فوت شدن اسمشون حادثه ساز بوده دقیقا جز خصوصیات حادثه ساز ها هم همینو نوشته 

2802
استرولوژی چیه ؟ ارتعاش اسمش خوب نبود ک عوض کرد ؟ چجوری عوض کرد از کسی مشورت گرفت ؟

تفسیر چارت تولد میشه همون استرولوژی اینا 

آره خوب نبود عوض کرد که ازدواج کنه که نکرد 

بله مشورت گرفت 

تفسیر چارت تولد میشه همون استرولوژی اینا آره خوب نبود عوض کرد که ازدواج کنه که نکرد بله مشورت گرفت

اینو نشنیده بودم تا حالا ، اونی که اسمشو عوض کرد کلا رو جنبه های دیگه زندگیش هم تأثیری نداشت ؟ روی روابط عمومیش حال و هوای خودش ؟

شاید شانسی به اینا برخوردی من اطرافم اسمشونو چک میکردم اصلا ربطی نداشت

آره شایدم ، میگن اسمی که صدا زده میشه مهمه نه اسمی که شناسنامه ای هست شما اینو رعایت میکردی ؟

پس کو توضیحات ؟😂 شما تجربه ای دارین ؟

من اسمم جز کم درآمد ولی خوش قدمه ولی اسم شوهرم جز اسامی اشرافی یعنی خوش روزیه و پر درآمد ، بزن گوگل ارتعاش اسم آنلاین برات میاره کامل توضیحاتش هست  اسم مادر پدرتو با اسم خودتو می‌زنی میگه جز کدوم دسته ای

لایک نکن 🤨
من اسمم جز کم درآمد ولی خوش قدمه ولی اسم شوهرم جز اسامی اشرافی یعنی خوش روزیه و پر درآمد ، بزن گوگل ...

خب این که زدم ، اتفاقا اسم منو شوهرمم مثل شما شوهرته ، شما اسمتو عوض نکردی ؟

2801