2777
2789
عنوان

نوزده سالمه پدرم کتکم زد و از خونه انداختم بیرون😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2999 بازدید | 153 پست
گیر کردم نه پولی دارم که امداد خودرو بدم و نه درا باز میشن😭 تروخدا دعاکنید معلوم نیست این سوپر مارک ...

ایشالا امشب به خیر بگذره عزیزم 🥲🤍 بنظرم خودت رو از خانواده عوضیت جدا کن

آدمی که این کارو با بچش میکنه از سگ هم کمتره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچکی از همسایه هاتون نیومد کمکت ! کدوم شهری

نمیگه 

اگه می گفت من با شوهرم می رفتیم کمک اش به خدا استرس گرفتم 

حس ام میگه سر کاریه 

وگرنه مگه ممکنه لین وقت شب آخه ! 

ای نی نی سایت تو سر کار گذاشتن واقعن سابقه ی دیرینه ای داره 

2802
بله واجب بود تولدم اومده بود کادو اورده بود باید جبران میکردمبعدم کار بدی نکردم که بمونم گوشه خونه

یه کیک میپختی دعوتش میکردی خونتون یه روز بعد از جشن خودش و کادوشو میدادی

😚😚😚😚خدایا چجوری بگم شکرت دورت بگردم مهربون😚😚😚😚
ایشالا امشب به خیر بگذره عزیزم 🥲🤍 بنظرم خودت رو از خانواده عوضیت جدا کنآدمی که این کارو با بچش میک ...

چجوری جداکنم عزیزم🥺😢 اینقدر پول اجاره خونه زیاده که نمیدونم از کجا جورش کنم

یه صلوات مهمون دلم میکنی🥹❤️
نمیگه اگه می گفت من با شوهرم می رفتیم کمک اش به خدا استرس گرفتم حس ام میگه سر کاریه وگرنه مگه ممکنه ...

آره با عقل جور در نمیاد واقعی باشه 

منم گفتم اگه یک درصد واقعی باشه شاید بتونم کاری کنم 

نمیگه اگه می گفت من با شوهرم می رفتیم کمک اش به خدا استرس گرفتم حس ام میگه سر کاریه وگرنه مگه ممکنه ...

شاید میترسه منم شهرمو نمیگم میترسم

ممنون میشم برای سلامتی والدینم صلوات بفرستید التماس دعا دارم ازتون غریبم و دلم تنگه  
بله واجب بود تولدم اومده بود کادو اورده بود باید جبران میکردمبعدم کار بدی نکردم که بمونم گوشه خونه

شما که خانواده تعصبی داری ،میری جایی زودتر برگرد،بیروت مه هستی باهاشون تماس بگیر حالتو بدونن آروم شن

سعی کن عصبانیشون نکنی تا کار به اینجاها نرسه

خودتونو حق مسلم ندونید یه کم کوتاه بیاید

جالبه از مشروب خوری تو مهمونی پارتی بیزارن بعد حاضرن بخاطر خیالات باطل خودشون که اصلا اتفاق نیوفتاده دختر جوونشونو شب از خونه بیرون کنن…تو این سرما…این وقت شب…میون این آدمای ناسالم

2801