2777
2789

بچها کسی از ساب نتیجه گرفته یا تجربه ای درمپردش داره؟

میخام ساب رفع محدودیت گوش بدم میگم اگه واقعا تاثیری داره که گوش بدم مداوم ولی اگه نه وقتمو تلف نکنم ممنون میشم راهنماییم کنید

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802

بیشتر رو چیزایی تاثیر میزاره ک مربوط ب شخص خودتن

من ساب زیبایی و رنگ چشم گوش دادم واقعا نتیجه دیدم

ساب رفع محدودبت و استعداد تحصیلیم میخاستم گوش کنم ولی چون زیاد باور نداشتم شروع نکردم

یعنی چی؟این لغت معنی اش چیه؟

تفریف کاملش میشه این

سابلیمینال به فایل‌های صوتی گفته می‌شود که با استفاده از علم صدا پردازی و هم‌چنین تلفیق برخی از تکنیک‌های هیپنوتیزم، تولید شده‌اند. این فایل‌ها شامل پیام‌هایی هستند که می‌توانند در ذهن و و ضمیر ناخودآگاه ما، موثر واقع شوند و به ما کمک کنند تا بتوانیم تغییرات الگوهای ذهنی و جسمی مورد نیاز خود را برنامه ریزی کنیم. از طرف دیگر این فایل‌ها پیام‌هایی دارند که تنها برای ضمیر ناخودآگاه، قابل درک است. این نوع از فایل‌ها به نحوی تهیه می‌شوند که بتوانند به ذهن ما جهت دهند. در حقیقت، این عناصر باعث می‌شوند تا فرکانس‌هایی از ذهن ما ارسال شوند تا جذب و دریافت نعمت‌ها و خواسته‌های مورد نظرمان در زندگی فردی و اجتماعی، محقق گردد.

بیشتر رو چیزایی تاثیر میزاره ک مربوط ب شخص خودتنمن ساب زیبایی و رنگ چشم گوش دادم واقعا نتیجه دیدمساب ...

جدی تاثیر داشت؟بنظرت نتیجه میگیرم؟تاحالا که استفاده نکردم تازگیا مامانم گیر شده یکم واقعا اگه تاثیر داشته باشه دیگه هیچی نمیخام😂😂 

بیشتر رو چیزایی تاثیر میزاره ک مربوط ب شخص خودتنمن ساب زیبایی و رنگ چشم گوش دادم واقعا نتیجه دیدمساب ...

بعد چند وقت نتیجه گرفتین ساب خریداری کردین؟!

‌‌< حالِ بُحران زده‌ام معجزه می‌خواهد و بس!

اخیرا یک سری فایل صوتی که بیشتر موزیکال هست یا درخواست تکرار برخی اصوات یا اوراد بی معنی رو داره و میخواد که مخاطب همراهش تکرار کنه 

یقین بدانید هرکس ورود کند به سابلیمینال دچار آلودگی ماورایی خواهد شد

شک نکنید ❗️

تمام کسانیکه رنگ چشمشون تغییر کرده 

یا تن صداشون 

یا حجم گوش یا بینی یا لب هاشون

شک نکنن که آلوده شدن و روشون سوار شدن