2777
2789
عنوان

ازدانشگاه رفتن میترسم کمکم کنین😭

| مشاهده متن کامل بحث + 837 بازدید | 115 پست
چیکار کنم تاحالا نرفتم میترسم چجوری خودمو درست کنم دست خودم نیست قرص پرانول میخورم از استرس

پس بعد با مشکلات زندگیت میخوای چیکار کنی؟به این فکر کن که همه همکلاسی هات مثل خودتن وهیچ چیزی راجع به محیط جدید نمیدونن.قراره با هم یاد بگیرید اشتباهم ممکنه بکنی ولی مهم نیس

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

هیچی عزیزم استرس نداره که اینا برات عادی میشه انقد قراره ببینی که 

بعدشم به خودت بیا مگه تو از اونا پایین تری یا اونا از تو بالاتر 

پاشو خودتو جمع کن انقد قراره تو زندگیت چالش داشته باشی که اینا کنارش صفره

2802
پس بعد با مشکلات زندگیت میخوای چیکار کنی؟به این فکر کن که همه همکلاسی هات مثل خودتن وهیچ چیزی راجع ب ...

من واقعا نمیتونم بامشلات کنار بیام خیلی آدم کم طاقتی ام کاش اینطور نیودم

‌ ‌
هیچی عزیزم استرس نداره که اینا برات عادی میشه انقد قراره ببینی که بعدشم به خودت بیا مگه تو از اونا پ ...

کاش یکی مثل تو توی زندگیم بود یاخاهر داشتم باهام صحبت میکرد استرسم کم میشد 

‌ ‌
من واقعا نمیتونم بامشلات کنار بیام خیلی آدم کم طاقتی ام کاش اینطور نیودم

زندگی صبورت میکنه فعلا اول راهی

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️
میدونم صدبار باخودم حرف زدم ولی فرداش باز همین اش و کاسس خسته شدم امشب کلی گریه کردم اخه چرا باید قر ...

عزیزم منم مثل شما بودم موقعی که میخواستم برای اولین بار دانشگاه برم.

تازه ما زبان انگلیسی بودیم، علاوه بر همه ی نگرانی هایی ک شما دارید من استرس اینکه نمیتونستم انگلیسی حرف بزنم رو هم داشتم.

2801