2777
2789

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

من برای حاجتم خوندم

خیلی آرامش میده خیلی... شک نکن و بخون

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
      تیکر آرزومه گلم ... خدایا من تلاشمو کردم منتظر معجزه و لطف تو عم...من یه دختر قوی وشاد پر انرژیم✌️🏻😌که به خودم قول دادم قوی و شاد باشم و حرفای چرت بقیه رو به کتفم بگیرم😌😂تاپیک های منفیمو دیدی محل نده قبل از تصمیم موفق بودنمه😂و حالا ب توکل و کمک خدای مهربونم 1403/07/30 زندگی من تحول خیلی مثبتی خواهد داشت😍❤️تاریخ امضا1403/05/22ساعت۲۰:۲۴روز دوشنبه

بچه ها منم دعا کنید

سلام من اسم کاربری ها رو زیاد دقت نمیکنم و تو صفحه نمیرم مگر خیلی خاص باشه، اگه از لفظ محبت آمیز استفاده کردم و آقا بودین، من منظوری دارم. ذهنیتم اینه که همه خانومن

برا حاجتم میخونم..اگ بخونی دیگ نمیتونی ترک کنی عالیههه

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس  امام حسین تورو ب رقیه ات تا محرم حاجتمو بده دارم جون میدم😭😭😭دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اون روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓.امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت.خدایا توروخدا

امضام😔

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
چجوریه خوندنش

گفت هر کسی رو تـوی قبــر خودش میذارن عیسی بـه دیــن خود، موسی بـه دیــن خود به ما چه ربطی داره بقیـه تـو جامعه چیــکار میکنن اما نشنیده بـود از پیامبر اسلام که : یـک فـرد گنهکار، در میـان مردم هماننــد کسی است که با جمعی سوار کشتــی شود و به هنــگامی که در وسط دریــا قرار گیـرد تبــری برداشته به سوراخ کــردن موضعی که در آن نشسته است بپردازد و هرگاه به او اعتـراض کننــد در جواب بگویــد من در سهم خود تصــرف میکنــم ! اگر دیــگران او را از ایــن عمل خطرناک بازندارنــد، طولی نمیکشد که آب دریــا به داخل کشتـی نفوذ کــرده و یکباره همه ساکنان کشتــی را به همراه کشتــی در دریا غرق می کنــد
عزیزم میتونم بپرسم حاجت روا شدید؟

من سه شب خوندم فقط نشونه دیدم خیلی....

الانم نذر کردم ۱۴شب بخونم معجزه‌س

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
      تیکر آرزومه گلم ... خدایا من تلاشمو کردم منتظر معجزه و لطف تو عم...من یه دختر قوی وشاد پر انرژیم✌️🏻😌که به خودم قول دادم قوی و شاد باشم و حرفای چرت بقیه رو به کتفم بگیرم😌😂تاپیک های منفیمو دیدی محل نده قبل از تصمیم موفق بودنمه😂و حالا ب توکل و کمک خدای مهربونم 1403/07/30 زندگی من تحول خیلی مثبتی خواهد داشت😍❤️تاریخ امضا1403/05/22ساعت۲۰:۲۴روز دوشنبه
2801