2777
2789
عنوان

فقط واسه منفعتاش میخواسته

157 بازدید | 9 پست

یک و نیم سال پیش به دوستم مبلغی قرض دادم

کمم نبود

۵۰ میلیون

بعد هنوزم نگرفتم. خودشم یه بار نگفته فلان موقع میدم یا لازم داری بدم؟

بعد هفته گذشته حالم بد بود بهش خبر دادم

ککشم نگزید

گفتم‌عجب دوستی دارم....

گفت قرار نیس هر وقت تو بدی ازت سراغی بگیرم

خیلی بهم برخورد

همون پول و میدادم طلا گرمی ۱ میلیون روش کشیده بود

روم نمیشه بگم‌خودم بدم اوکی. قرضتم پس بده و برو کلا

چطور ۱ سال نیم پس نگرفتی🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️بهش بگو مشکلی دارم و لازم دارم

خودش باید شعور داشته باشه بگه بدم

نه که فک کنه مردم نوکرشن و باید هر وقت خواست بده نخواستم که هیچ

اینقدم نگه میدارن مول ادم از ارزش میفته

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

عزیزم میگن حق رو باید گرفت...منم یه زمان مثل شما بودم پدرم هم اخلاق شما رو داشت و همین باعث شد از دوستاش خیلی ضربه بخوره و از زندگی و پیشرفتش عقب بمونه...بهش رک و بی رودربایستی بگید پولتون رو بده

من قانون جذب رو باور کردم و نتیجه دیدم ازش.خدای خوبم شکرت.⁦⁦(。◕‿◕。)🌞 بیایم به طبیعت و حیوونا احترام بذاریم اون ها هم حقوقی دارن که باید محترم شمرده بشه بخدا سگ و گربه تو خیابون دشمن خونی ما نیستن چی میشه اگه باقی مونده غذامون همونایی که به درد خوردن خودمون یا انسان دیگه ای نمیخوره رو یه گوشه بذاریم تا وعده غذایی یکی از مخلوقات خدا بشه؟؟؟؟ من فمینیست هستم ولی منطقی.مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.مخالف صددرصد کودک همسری و کودک مادری. هر چه کنی به خود کنی/گر همه نیک و بد کنی  زمین گرده (کارما)...............

اول صبحی اعصابمو خورد کردی😅

عزیزم این دوست شما نیستتتتت

تو هم سریعا بهش بگو پولتو بده وقتی اینقدر خودش درک نداره که شما ممکن تو این شرایط اقتصادی جامعه به پول نیاز داشته باشی و اینقدر فهیم نیست که تو مشکلات همراهیت کنه پس چراااااااا مدارا می کنی خواهر 😑😑😑😑

وخدا خواست که یعقوب نبیند یک عمر....شهر بی یار مگر ارزش دیدن دارد؟؟؟