2777
2789
عنوان

شاید باورتون نشه اما ما بخاری گذاشتیم

| مشاهده متن کامل بحث + 893 بازدید | 73 پست

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

جنوبم ولی از شهریور بافت میپوشم از بس هوا سرده

اگه از اين روزا زنده بيرون اومدم ديگه هيچى نميتونه شكستم بده                                                                 یه روزی فرار میکنم یروز که جون داره پام

ما هم گذاشتیم البته فقط صبح زود روشن میکنیم که خیلی سرد میشه هوا

من قانون جذب رو باور کردم و نتیجه دیدم ازش.خدای خوبم شکرت.⁦⁦(。◕‿◕。)🌞 بیایم به طبیعت و حیوونا احترام بذاریم اون ها هم حقوقی دارن که باید محترم شمرده بشه بخدا سگ و گربه تو خیابون دشمن خونی ما نیستن چی میشه اگه باقی مونده غذامون همونایی که به درد خوردن خودمون یا انسان دیگه ای نمیخوره رو یه گوشه بذاریم تا وعده غذایی یکی از مخلوقات خدا بشه؟؟؟؟ من فمینیست هستم ولی منطقی.مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.مخالف صددرصد کودک همسری و کودک مادری. هر چه کنی به خود کنی/گر همه نیک و بد کنی  زمین گرده (کارما)...............
2802

تهران از امروز دوباره گرم میشه

(لطفا عکس پروفایلم و امضام کپی نشه ممنونم🙏🏻)من از ساختمان قلب خود در شگفتم♥️…که چون سنگ مقاوم و گاهی چون شیشه شکننده است…طوفان حوادث مرا تکان نمیدهد…ولی از یک نسیم ملایم محبت به خود میلرزم…🍃🍃🍃 🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♀️ اسمم معصومه نیست متولد67 نیستم…🌸

خونه ما هم خیلی سرده 

تازه دیشب گرم شد پنکه رو سمت خودم روشن کردم یادم رفت بذارم رو تایمر تا صبح رو من بود دارم یخ میزنمممممم

قسم به حقارت واژه و شکوه سکوت،که گاهی شرح حال آدمی ممکن نیست...
الان ایران به دوقسمت کاملا متفاوت تقسیم شده نصفمون سرده و بعضیا بخاری زدن و نصفمون مثل ما هنوز کولر ...

نصفمونم مثل ما نه بخاری نه کولر سرد شده ولی هنوز بخاری نمیخاد از لخرای شهریور هوا سرد شده البته اون هفته یه دو سه روزی گرم شد گرگانم