2777
2789
عنوان

شاید باورتون نشه اما ما بخاری گذاشتیم

| مشاهده متن کامل بحث + 893 بازدید | 73 پست
بعدا پشيمون ميشي نكنخودتو گرم بايد نگه داري

اره من تو اتاقم پتو رومه میگم شاید ویروسه لعنتی بره

کولر هال روشنه برا اتاق خودم خاموشه

دلت بسوزه من میتونم امضا رنگی بزارم تو نمیتونی ۳ مهر ۱۴۰۳.!😂😂                                                

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

شماهایی که تهرانی حال میکنید واقعا من آرزوم بود اونجا بودم

همیشه همه چی از دور قشنگه

نمیگم تهران جای بدیه. چون شهرمو دوس دارم و غیر از اینجا نمیتونم جایی دیگه زندگی کنم ولی ادما انقد درگیر کارن دچار روزمرگی شدن انقد همه درگیرن ک هیچ کسی هیچ جا از زندگیش لذت نمیبره 

دل خوش برا همه ارزو شده 

یکی از مهمترین ویژگی های آدمای   (*  امن *) اینه که دیگران نسبت به کلامم و عمل   او  ((* نگران * )) نیستند 
2802

پدرشوهرم‌شونم  گذاشت

مامانم اینا هم روشن کردن ولی رو شمعه

ما هم خیلی یخ کردیم فک کنم تا اخر هفته باید دربیاریم بخاری رو از دیشب یکسره داره بارون میاد

خوردند و شکستند و دریدند و تکاندند   هر چیز در این خانه بی برگ و نوا بود....🥀    🤡مـــــردیم از خوشـــــــی🤡

تهرانم به خودم باشه دلم میخاد بزارم.........ولی نذاشتیم

خودمو.......آرزوهامو.......دلسوزی کردن اطرافیان ..........قضاوت اطرافیان............ مسخره کردناشونو......مسافرتی که دوست دارم برم........خونه ایی که دوست دارم بخرم...............همه رو به خدا سپردم....  
خانما به نظرتون فردا واسه مدرسه از روی مانتو مدرسم کاپشن و نیم بوت سربازی بپوشم زوده؟آخه ما تهرانیم ...

تهرانم امروز کاپشن و نیمچه بوت پوشیدم............................همون کاپشنم تا رسیدم محل کارم خیس شد

خودمو.......آرزوهامو.......دلسوزی کردن اطرافیان ..........قضاوت اطرافیان............ مسخره کردناشونو......مسافرتی که دوست دارم برم........خونه ایی که دوست دارم بخرم...............همه رو به خدا سپردم....  
2801