2777
2789
عنوان

من یدونه خواستگارم ندارم😭😭😭😐

83 بازدید | 12 پست

اصلا ندارم من ۱۷ سالمه بخدا نمیخوام الان ازدواج کنم جو نگیرید فقط چندتا واسه پز دادن میخوام ک ردشون کنم من واقعا خجالت میکشم الان همه میگن کی اینو میخواد همه تو ۱۴ سالکی خواستگار دارن   

الان یه دعا قرآنی میگم هر طور شده هر روز بخون میاد برات 

نعنا‌ دیگه بوی‌ نعنا‌ نمیدی‌ ….                                               بی بی یادته‌ گفتم نامزد‌ کرده گفتی خدارو چه دیدی شاید شد ولی بی بی فقط تو دلت‌ روشن بود دل منو ندیدی که دلم قد‌ یه دریا‌خون شد از غضه‌ بی بی ………………. بی بی هم تو رفتی و هم اون  حالا  اون داره پدر میشه و من هنوز دخترم❤️‍🩹 عاشق پروفایلمم‌  

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

واقعا؟میشه بفرستید

وَالَّذِينَ يَقُولُونَ رَبَّنَا هَبْ لَنَا مِنْ أَزْوَاجِنَا وَذُرِّيَّاتِنَا قُرَّةَ أَعْيُنٍ وَاجْعَلْنَا لِلْمُتَّقِينَ إِمَامًا سوره فرقان‌ آیه ۷۴ هر روز چند بار بخوانید و تا امید نشید‌ عالیه 

نعنا‌ دیگه بوی‌ نعنا‌ نمیدی‌ ….                                               بی بی یادته‌ گفتم نامزد‌ کرده گفتی خدارو چه دیدی شاید شد ولی بی بی فقط تو دلت‌ روشن بود دل منو ندیدی که دلم قد‌ یه دریا‌خون شد از غضه‌ بی بی ………………. بی بی هم تو رفتی و هم اون  حالا  اون داره پدر میشه و من هنوز دخترم❤️‍🩹 عاشق پروفایلمم‌  
وای این فکرو نکنمن تاره تو ۲۲ سال سن خواستگار داشتم که اونم معلوم نیست بره یا بمونه😂😂😂تو که سنی ن ...

😂وای

خودم ارزو دارم فردا صبح برام بیاد رگباری ردشون کنم

قیافه ام میگیرم تازه انگار چیه🤣🤣😐

برای هر حاجتی جواب میده؟خودت جواب گرفتی؟

برای ازدواجه‌ عزیزم اگه می تونی تو قنوت‌ نماز هم بخون 

مشاور به دوستم یه دعا دیگه ام داده بود الان میگم 

روزی یه دور تسبیح‌ فقط نا امید نشو چون خیلیا‌ براشون خواستگار اومده با این دو دعا 

ده‌ای قرآن هست سری کنی تو گوگل یا قرآن هم نگاه کنی میاد برات عزیزم 

آیه 89 سوره مبارکه انبیاء: «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ»