2777
2789

یه فامیل دور داشتیم روستا بودن بعد چند سال خونه ساختن پولدار شدن جوگیر شدن هی مراسم های آنچنانی و کارهای آدم های تازه به دوران رسیده افاده و ..... 

یهویی بعدش خیلی بد آوردن 

البته خودشون که میزارن به پای چشم زخم 

اما یکی از اقوام که واقعا از خانواده با اصالتی بود گفت یکبار اینا منو مسخره کردن اومدن خونمون وسایلمو مسخره کردن 

تازه به دوران رسیده های دهاتی

دهاتی فحش و توهین نیست دوست عزیز

Afsaneh_67 و کاربری شانزدهم سابق😃متاسفانه حقیقت براتون تلخه و گزارش میزنین😉ریپلای بیخود و بی جهت مساوی هست با تگ کردن نی نی یار…احترام خودتو نگه دار دوست عزیز❤️

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

خب بگو چیپ و خز

چرا به دهاتی ها توهین میکنی😑

Afsaneh_67 و کاربری شانزدهم سابق😃متاسفانه حقیقت براتون تلخه و گزارش میزنین😉ریپلای بیخود و بی جهت مساوی هست با تگ کردن نی نی یار…احترام خودتو نگه دار دوست عزیز❤️
2802

خب چرا همیشه باید با دید منفی ب این مدل آدم ها نگاه کرد 

تو زندگیشون سختی زیاد کشیدن و احساس نبود و نداشتن یک سری از چیز هارو تو زندگیشون داشتن با خوب شدن وضعشون دوست داشتن اون چیزارو تجربه کنن

کاش یاد بگیریم زندگی و کارهای دیگران ب ما ربطی نداره  

پس چرا دهاتیا گارد میگیرن؟!!

یعنی چی دهاتی ها گارد مییرن؟کسی به شما توهین کنه خوشت میاد؟

خب چرا همیشه باید با دید منفی ب این مدل آدم ها نگاه کرد تو زندگیشون سختی زیاد کشیدن و احساس نبود و ن ...

خب ما کاری نداریم عقده هاشونو خالی کنند اما یادشون نره قبلا کی بودن حالا به کجا رسیدن

وااا!!! مگه نمیگی توهین به حساب نمیاد ؟!!

این خیلی واضحه که از لفظ دهاتی برای تخریب استفاده میکنن

شما متوجه نمیشین یا خودتونو زدین به اون راه؟