2777
2789
عنوان

افشاگری کاربری مه لقا😂

| مشاهده متن کامل بحث + 5749 بازدید | 99 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@niniyar_5

سلام یکی دیگه تاپیک زده بود گفتم

با این که من بارها به کاربرا گفتم تاپیک های کسی که میگن دروغ گفته رو گزارش نزنین با این حال تمام تاپیکهاشو گزارش زدن بستن چک کردم همه تاپیکهاشو نوشته بودین این کاربر دروغگو هست یا نوشته بودن عکسهاش فیکه یا نوشته بودن کاربر خالی بند یا نوشته بودن چرا این کاربر دروغگو رو لغو نمی کنین 

فالگیر، موهاش مشکیه دوتا هم چشم داره                                                                 دختر، وااااای این که همه چی رو میدونه  
2802
اي باباخب شما ك ميتونيد برگردونيد يا كاري كنيد گزارش نخوره

نمیتونم کاری کنم گزارش نخوره ولی همه رو برگردونم دوباره گزارش زدن؟

فالگیر، موهاش مشکیه دوتا هم چشم داره                                                                 دختر، وااااای این که همه چی رو میدونه  

من که اصلا تاپیک های این کاربر و ندیده بودم برامم مهم نیست راست گفته یا دروغ

ولی دلیل ذوق زدگی بعضی ها از اینکه اون تاپیک ها دروغ بوده رو متوجه نمیشم ؟

اینقدر آدم هست که سبک زندگی فیک این خانم انگشت کوچیکه زندگی اونا هم نمیشه 

جای خوشحالی از اینکه یکی حالا به هر دلیلی مهمترینش حسرتِ عکس فیک گذاشته ؛ 

دعا کنید اینقدر وضع مالی همه خوب باشه که حسرت و بعدش بالطبع خشنودی از این جنس نداشته باشند

من حافظه خوبی دارم اما تو نی نی سایت اصلا نمیتونم اینهمه کاربرو به یاد بسپارم

فقط یادمه کاربر مه لقا میشناختم اسم شوهرش یوسف بود و باردار بود اونو که رفتم دیدم تاپیکاش نصفش نیست و همشم بدون عکسه یا عکسها باز نمیشن 

اما اینجا خوندم ینفر گفت یوسف بود همسرش

اومدم بگم واقعا خاک تو سرت 

2801