2777
2789

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

باید مخشو بزنی

چجوریشو من نمیدونم خودت بدون

خنده ی تلخ من از گریه غم انگیزتر است :)))))             برای تغییر مغزها که پوسیدن....                                      #مدافع حقوق کودکان، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان، میانسالان، مسن ها، خانم ها،آقایون 🥲                                                  بعضیا به جای تعقل و تفکر "تعصب" دارن. "تعصب" هرچی بیشتر، تفکر کمتر. البته فرقیم نمیکنه در چه موردی باشه در هر موردی اسمش △تعصب▽ هست..                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم ✨
2802

داداش از کجا فهمیدی از مردای سن بالا خوشش میاد 

آقا هستم ، تاپیکام در راستای افزایش آگاهی و پرورش افکار هست 🙏 ممنون میشم نظراتتون رو به اشتراک میذارید 🙏نظرات موافق باعث خوشحالی بنده میشه ، نظرات مخالف باعث پیشرفت بنده میشه 🌹
برو ثبت احوال شناسنامه اتو بزرگتر بگیر

😂

خنده ی تلخ من از گریه غم انگیزتر است :)))))             برای تغییر مغزها که پوسیدن....                                      #مدافع حقوق کودکان، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان، میانسالان، مسن ها، خانم ها،آقایون 🥲                                                  بعضیا به جای تعقل و تفکر "تعصب" دارن. "تعصب" هرچی بیشتر، تفکر کمتر. البته فرقیم نمیکنه در چه موردی باشه در هر موردی اسمش △تعصب▽ هست..                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم ✨

تیپ های گنده گنده بزن خودتو شبیه شوهر ددی ها کن کاری نداره

ز هوشیارانه عالم هر که را دیدم غمی دارد & ای دلا دیوانه شو دیوانگی هم عالمی دارد       تو دعات منو دعا کن    صلواتم‌میخوام😏 دستت درد نکنه😏کسی در مورد رشته حقوق ( وکالت ) میدانه بهم نگه کمکم نکنه خونش مباحه
2801