2777
2789
یه دوست مشترکی داشتیم اون گفته بود رد کرده بود خودم امتحان نکردم

خودت چرا نرفتی؟!!همین کاراست که میگه سن بالا دیگه!!حالا مثلا جواب رد داد چی میشه؟!!ازش میپرسی چرا بعد اگه جواب درستی نداد نمیخواد ولی اگه جوابای حاشیه ای داد بهش بگو یه مدت میتونه اشنایی باشه بعد تصمیم بگیره.البته کلا این کارا رو برای کسی که خیلی دوسش دارن و میخوان خودشون رو ثابت کنن انجام میدن.یه دوستی ساده این همه داستان نداره😂

از همه چیز خستم💔اکثر کامنتهای منو با لحن مهربون و بدون نیش و خشونت کلا بخون(⌒‐⌒)
به نظر شما ارزش داره تلاشمو بکنم ؟

ببینید حقیقتا من هیچوقت و تحت هیچ شرایطی حاضر نمی‌شم با کسی ک اختلاف سنی کمی باهاش دارم ازدواج کنم

ولی خب شاید کراش شما جوری باشه ک اینقدر روی این موضوع پافشاری نداشته باشه و نرم بشه 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

خودت چرا نرفتی؟!!همین کاراست که میگه سن بالا دیگه!!حالا مثلا جواب رد داد چی میشه؟!!ازش میپرسی چرا بع ...

خوب از قبل در مورد این خواسته گفته بودن بهم و من فقط گفتم خوشم اومده سر خود بهش گفتن