2777
2789
عنوان

مکملهای پسرزایی

| مشاهده متن کامل بحث + 319 بازدید | 34 پست
یه دختردوساله دارم

منم یه دختر ۴ساله دارم دلمون میخاد بعدی پسر باشه . 

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

اها.بازم همینکه نتیجه داده خیلی خوبه انشالاک این ماه جواب بگیرید

چشمم اب نمیخوره . تا ببینم خدا چی میخاد . بدبختی استرس میگیرم‌نمیدونم چرااا

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎
2802
چشمم اب نمیخوره . تا ببینم خدا چی میخاد . بدبختی استرس میگیرم‌نمیدونم چرااا

استرس برای بارداری سمه شنیدم حتی باعث پوچ شدن نطفه میشه البت خودمم دارم اماهنوز اقدامی نیستم انشالاک خدابهترینوبخادبراتو بزودی بی بی چک بزنیو مثبتشه،🙏🙏😊

اره منم همینطور خیلیم استرس دارم اول اینکه دوباره دخترشه دومم استرسم اینه ک دوقلوشه یابیشتر ماما ک ا ...

منم استرس همینو دارم و اینکه خانواده شوهرم پسر دوستن عاجزم ازاینکه زخم زبون بشنوم وگرنه پدر مادر براشون فرق نداره جنسیت بچه رو فقط سالم باشه .. 

نه فک نکنم چند قلو بشه و اینکه گفته ۳ماه درسته چون ماما به منم گفت ۳ماه ولی من همون ۲ماه رعایت کردم الان دیگه میشه ۳ماه . 

استرس برای بارداری سمه شنیدم حتی باعث پوچ شدن نطفه میشه البت خودمم دارم اماهنوز اقدامی نیستم انشالاک ...

اره میدونم . اما دست خودم نیست . خیلی رو خودم کار میکنم .. ان شالله عزیزم بهترینا نصیبتون بشه و با اقدام اول باردار بشید 

منم استرس همینو دارم و اینکه خانواده شوهرم پسر دوستن عاجزم ازاینکه زخم زبون بشنوم وگرنه پدر مادر برا ...

اره واقعا البته من خانواده شوهرم زیاد اجازه ندارن حرف بزنن شوهرم خودش خیلی پسردوست داره ازخداشه سه تابشه حتی ولی من از نگهداریشون میترسم مخصوصاک دخترم هنوزکوچیکه

اره میدونم . اما دست خودم نیست . خیلی رو خودم کار میکنم .. ان شالله عزیزم بهترینا نصیبتون بشه و با ا ...

ممنون عزیزم انشالاشمام همین دفه بیاین خبرخوششوبدی و یه گل پسر تو شکمت باشه،،🙏🙏😊

اره واقعا البته من خانواده شوهرم زیاد اجازه ندارن حرف بزنن شوهرم خودش خیلی پسردوست داره ازخداشه سه ت ...

هرچی قسمت عزیزم .. ان شالله به مراد دلت برسی . دوتامون باردار بشیم و پسر و البته سالم و سلامت باشن . 

انتظار سخته .. برای بچه اولت چند وقت اقدام بودی؟

ممنون عزیزم انشالاشمام همین دفه بیاین خبرخوششوبدی و یه گل پسر تو شکمت باشه،،🙏🙏😊

مرسی عزیزم خدا دهنت بشنوه برام دعا کن ... منم برات دعا میکنم گلم 

راستی حلوا میتی هم بخور نمیدونم تو رژیمت هست یا نه ولی میگن خوبه ماه اقدام بخور از ۵ پریودی تا ۲۰ سیکلت

هرچی قسمت عزیزم .. ان شالله به مراد دلت برسی . دوتامون باردار بشیم و پسر و البته سالم و سلامت باشن . ...

من ماه اول بعدعروسیم حامله شدم ینی بلافاصله بعدعروسیم پریودشدم همینکه تموم شدانگار گرفته زودحامله شدم البت خودمون میخاستیم ک بچدارشیم ناخاسته نبود

2801