2777
2789
عنوان

تا حالا معجون خوردین برای سردی رحم

241 بازدید | 19 پست

تو اینستا یه پیج دیدم داشت من سردی رحم و معده دارم...الان میگه قیمتش ۱٫۷۰۰ ...اینم بگم من عسل و سیادونه خوردم خوب نشدم فقط کمی بهتر شدم....الان شما بگید معجون بگیرم یان پولشم خیلی زیاده آخه 🥲

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
عزیزم من مشکل تنبلی دارم چی بخورم؟

فهمیدی به من بگو

دلم میخواد منم مادربشم❤ یه دل سیر نگات کنم❤ یه دل سیر بغلت کنم❤ عطر تنت رو عمیق بو بکشم مادر❤کاش خدا منو لایق تو میدونست❤بخدا که بهترین مادر دنیا میشم واست ❤ تو بیا فقط جان مادر تو فقط بیا.......
تنبلی ندارم همه چی نرماله...سردی معده و رحم دارم یعنی بدنم یخه اینطور در نظر بگیر

با روغن سیاهدونه رحم و تخمدان رو ماساژ بده و کیسه آب گرم بذار، دوران پریودی کمرت رو با شال ببند، جوراب بپوش 

این آشغالا رو هم نخر هزار عوارض داره

خدایا تو بساز، تو بسازی قشنگه...!
عزیزم من مشکل تنبلی دارم چی بخورم؟

در درجه اول که اصلاح سبک

یه پیج هست به اسم پونیک دارو، تو اینستا چک کن 

من برای ذخیره تخمدان خرید کردم ازش، یک هفته اس دارم میخورم داروهاش رو

شما یه سرچ بزن با مشاورش مشورت کن ببین چی میگه 

خدایا تو بساز، تو بسازی قشنگه...!
من خودم از سردی معده رو به فوتم دیگه

خو معجون اونم توش هزار. تا اشغاله ک بخایم بخریم خودمون درست کنیم ک پولش خیلی بیشتر میشه😓 والا بخدا من از این بیماری دیگه میخام سر ب بیابون بزارم هرچی زهرمار میکنم طعم دهنم تلخه... باز میگم طب سنتی برم بهتره یا این معجونو بخرم....آخه از طب سنتی دمنوش خریدم ی درصد خوب نشدم لعنت بهشون

خو معجون اونم توش هزار. تا اشغاله ک بخایم بخریم خودمون درست کنیم ک پولش خیلی بیشتر میشه😓 والا بخدا ...

گرده نخل خیلی خوبه با عسل بخوری

کمرت گرم نگه دار

رویال ژل عالیه برای رحم 

غذا های گرم بخور 

2801