2777
2789
عنوان

امروز جلسه طلاق داشتم خیلی نگرانم نکنه نشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1538 بازدید | 85 پست
مرسی از دعای قشنگت❤️دوسال بعد ازدواج کردم چون منم در طی جدا شدنم مثل شما خیلی سخت گرفتم و چند سال زم ...

الان راضی هستی

خیلی حیاتی ک تامل کامل گرفت بعد ازدواج اول...دوستم که آشنامم هست ۷ماه بعد طلاق عقدگرفت و مزدوج شد...شوهرش بدتر از قبلی هست متاسفانه پروسه طلاقشم یسال طول نکشید...واس همینم بدبین شدم به همه

همه چیزایی که می شنوی باور نکن و نصف چیزی ک میبینی باور کن، دلنبند واعتماد نکن ب حرفا ب رفتارهاشون فکر کن...

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

خوب مهریه رونمیبخشیدی.میذاشتی اجرا حالش جا بیاد بعد درازای طلاق قبول میکردی ببخشی

مهرم چیزی نیس متاسفانه...دردم اینه..در ازای طلاق بخشیدم 

همه چیزایی که می شنوی باور نکن و نصف چیزی ک میبینی باور کن، دلنبند واعتماد نکن ب حرفا ب رفتارهاشون فکر کن...
چرا دیگه اگه درخواست نفقه بده حتی اگه خونه پدرش باشه و شوهرش درخواست تمکین نکرده نفقه تعلق میگیره

خب اگ شوهره تمکین نزده و ۶ ماهش بگذره طلاق با زنه اینو هر کسی میدونه

به عنوان حق‌گو فعالیت میکنم
2802
چرا دیگه اگه درخواست نفقه بده حتی اگه خونه پدرش باشه و شوهرش درخواست تمکین نکرده نفقه تعلق میگیره

من کارم ب اینجا بکشه شوهرمو با ادم هیچی ندار یکی میکنم چون خاهرم نصفه حقوق خونده خودمم پیش وکیلا کار میکردم قانون به نفع زناست ولی مجری قانون به نفع مردا کار میکنه ولی وکیل کار درست و حسابی میتونه حق رو ب ای خانم بگیره

به عنوان حق‌گو فعالیت میکنم
خب اگ شوهره تمکین نزده و ۶ ماهش بگذره طلاق با زنه اینو هر کسی میدونه

حرف تا عمل زمییییین و آسمون فرق داره عزیزم...۵ساله درگیریم همه چیو بخشیدیم منت میکشیم طلاق نمیده کو قانون ی چی میگیم ی چی میگن...اینقدر رد دعوی طلاق از زوجه ب قاضی دادن اگ تو ۴تا مورد داری تا طلاق بگیری اون قاضی استناد میکنه ب مورد ۵ تا طلاق نگیری...

من کارم ب اینجا بکشه شوهرمو با ادم هیچی ندار یکی میکنم چون خاهرم نصفه حقوق خونده خودمم پیش وکیلا کار ...

همون موجریان قااانون...و کارای زیر میزی 

الان راضی هستیخیلی حیاتی ک تامل کامل گرفت بعد ازدواج اول...دوستم که آشنامم هست ۷ماه بعد طلاق عقدگرفت ...

زندگی که در کل سختی های خودش رو داره هر کسی هم دیدگاهش ی جوریه....، اینا رو کلی گفتم

خودمم خداروشکر راضی هستم 

همدیگر رو دوست داریم البته بازم صرفا دوست داشتن هم ملاک نیست،...هررر چی باشه به گفته ی برادرم دوتا آدم از دوتا دنیای متفاوت باهم زندگی میکنند و ساختن با هم هنره😀

زندگی که در کل سختی های خودش رو داره هر کسی هم دیدگاهش ی جوریه....، اینا رو کلی گفتمخودمم خداروشکر ر ...

اره واقعا...منم جدیداا ب بخت و اقبال واقعاا ایمان اوردم فک کنم بی تاثیر نیس

عزیزم منم دقیقا شرایطم مشابه شماست ، حدود ۵ ساله بلاتکلیفم، میگه طلاق نمیدم. اجازه ازدواج مجدد هم گرفته! معلوم نیست چند تا زن صیغه ای و چند تا حرومی داره خودش، ولی منو طلاق نمیده، براش آرزوی مرگ دارم انشالله

عزیزم منم دقیقا شرایطم مشابه شماست ، حدود ۵ ساله بلاتکلیفم، میگه طلاق نمیدم. اجازه ازدواج مجدد هم گر ...

چقدر آشغالن اینااا...خدا ازشون نگذره ک من محاله بگذرم‌.حق طلاق و مهریه خوب خیلی کمک کننده هست سپر یک زن هست تو این جامعه خوشبحال کسی ک از اول اینارو گرفته