2777
2789
عنوان

خانما این قابلمه هارو خریدم خوبه

492 بازدید | 39 پست

سه تا ماهیتابه به قیمت ۴۰۰ خریدم

کوچیک متوسط و بزرگ دارن ،زنبوری میگن بهش

آدم های حسود حرف درمیارن...آدم های احمق پخش می‌کنن...نفهم ها باور....اغلب حرف های پشت سرمان حرف نیست عقده ست....🙂

مبارکه ببینم 😃

برای کسایی که در حقتون خیانت کردن دلتنگ نشید؛ برای کسایی که حتی یکبار شمارو کوچیک کردن دلتنگ نشید؛ برای کسایی که دوستون ندارن دلتنگ نشید؛ برای بی معرفتا، دروغگوها، حسودا و دوروها دلتنگ نشید؛ برای کسایی که رازاتونو برملا کردن دلتنگ نشید؛ آدمای اشتباه لیاقت دلتنگیتونو ندارن! ... هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802

عزیزم مبارکه 

انشاءالله به سلامتی و دل خوش استفاده کنی 🌹 🌹 🤗 

برای کسایی که در حقتون خیانت کردن دلتنگ نشید؛ برای کسایی که حتی یکبار شمارو کوچیک کردن دلتنگ نشید؛ برای کسایی که دوستون ندارن دلتنگ نشید؛ برای بی معرفتا، دروغگوها، حسودا و دوروها دلتنگ نشید؛ برای کسایی که رازاتونو برملا کردن دلتنگ نشید؛ آدمای اشتباه لیاقت دلتنگیتونو ندارن! ... هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

به درد نمیخورن .مخصوصا دسته هاش که یکم داغ بشه خودشون میفته مواظب باش نسوزی

مامانم دم دستی خریده اون هفته شانس اورد نسوخت

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش بچه هام چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر و دختر کوچولوی من مامان عاشقتونه😍😍
سه تاش چهار صد

بله،از این زابلی ها که میارن پارک ها گرفتم

آدم های حسود حرف درمیارن...آدم های احمق پخش می‌کنن...نفهم ها باور....اغلب حرف های پشت سرمان حرف نیست عقده ست....🙂
مبارکه ارزونن انشالله زود خراب نشن

نه جنس شون خوبن

به درد نمیخورن .مخصوصا دسته هاش که یکم داغ بشه خودشون میفته مواظب باش نسوزیمامانم دم دستی خریده اون ...

من تکی یدونه قبلا گرفتم خیلی خوب بود،الانم سه تایی شو گرفتم 

بله،از این زابلی ها که میارن پارک ها گرفتم

من یه دونه گرفتم ۱۸۰ سایزش متوسط زیاد خوب نیست بدم نیست

نگران فردایت نباش..  خدای دیروز وامروز خدای فرداهم هست. اگر تو اولین بار بندگی میکنی او قرن هاست خدایی میکند. 🌷 
خیلی معمولیه دیگه به اندازه پولش کار میکنه برات

عزیزم همین جنس رو مغازه پرسیدم ۸۰۰ گفت ،من نصف قیمت گرفتم 

عزیزم مبارکه انشاءالله به سلامتی و دل خوش استفاده کنی 🌹 🌹 🤗

مرسی عزیزم

2801