2777
2789
عنوان

چرا غیبت کردن یعنی گوشت برادر مُرده خوردن🤨😂

| مشاهده متن کامل بحث + 2281 بازدید | 124 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2802
فکنم یکی گفته بود بهم چون فرد مرده نمیتونه از خودش در برابر خورده شدن دفاع کنه همونطوری که شخصی که د ...

نوچ ربطی نداره غیبت به خودت آسیب میرسونه نه اون فرد

هیچوقت این مثال و نمی‌فهمی ، تا وقتی حس کنی پشت خودت غیبت میکنن اونوقت میبینی دقیقا همینقدر منزجر کننده است

برادرم، کتاب هایی برای من بفرست که پایانی خوش داشته باشند، هواپیمایی به سلامت فرود می آید ، جراح لبخند زنان اتاق عمل را ترک می کند، پسر کور بینایی اش را باز می یابد، عشاق سرانجام یکدیگر را یافته اند، عروسی در راه است، تشنگان به آب می رسند، به نان و آزادی....
خب بدنش که از بین نمیره با غیبت کردن🤨😂الان من غیبت تورو کنم بدنت کم کم تحلیل میشه؟

نه تشبیه . واقعا ک اتفاق نمی افته. منظور از بین بردن یک نفر و نابود کردنشه

ﻭ ﺑﻪ ﺳﺒﺐ ﺩﺭﻭﻏﻲ ﻛﻪ ﺯﺑﺎﻧﺘﺎﻥ ﮔﻮﻳﺎﻱ ﺑﻪ ﺁﻥ ﺍﺳﺖ ، ﻧﮕﻮﻳﻴﺪ : ﺍﻳﻦ ﺣﻠﺎﻝ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺍﻳﻦ ﺣﺮﺍم ، ﺗﺎ ﺑﻪ ﺩﺭﻭﻍ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﺍﻓﺘﺮﺍ ﺑﺰﻧﻴﺪ [ ﻛﻪ ﺍﻳﻦ ﺣﻠﺎﻝ ﻭ ﺣﺮﺍم ﺣﻜﻢ ﺧﺪﺍﺳﺖ ] ; ﻣﺴﻠﻤﺎً ﻛﺴﺎﻧﻲ ﻛﻪ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﺩﺭﻭﻍ ﻣﻰ  ﺑﻨﺪﻧﺪ ، ﺭﺳﺘﮕﺎﺭ ﻧﺨﻮﺍﻫﻨﺪ ﺷﺪ .(١١٦نحل)

اسی بی بی کرم فارماسی دارم اصلا کاور نداره  سی سی رو نمیدونم

تاپیک قبلت

سلام من اسم کاربری ها رو زیاد دقت نمیکنم و تو صفحه نمیرم مگر خیلی خاص باشه، اگه از لفظ محبت آمیز استفاده کردم و آقا بودین، من منظوری دارم. ذهنیتم اینه که همه خانومن
2801