2777
2789
عنوان

همکار مزخرف سرکار

136 بازدید | 7 پست

من تازه اومدم سرکار همکارم قشنگ جلو چشمم پشتم حرف میزنه بخدا خودم دیدم و شنیدم و اقا هم هست خسته شدم ولی مخمه ...امروز یه بسته ماسک اورده میگه بدونه بردار برای یه هفتع درصورتی که 

بقیه هرروز یدونه میدن منم اورد برنداشتم دیدم چند دقیقه بعد داره واسه یکی توضیح میده و صدام کرد اونم گفت هفته ای یدونه ...بعد خودش منو تنها گیر اورده میگه جمع میکنیم میدیم مریضا🤐🤐 خب مرد مومن من نزنم بدی مریض ... منم گفتم میرم میخرم گفتم متاهلم دارن امار منو درمیارن

با فیلم های دکتر هلاکویی خیلی زندگیم بهتر شد 🥰🥰

تهش چی بود متاهلی آمارتو در میارن؟

خوب محلش نده بعدم جمع نمیکنن برا مریضا خیلی ها میدزدن میلرن بیرون میفروشن

عزیزانی که قصد دارن باردار بشن تاپیک منو در مورد بچه دارشدن بخونید لطفا همون که نوشتم یه چز خیلی مهم اونو بخونید تا میتونید عمل کنی. بهش ان شاءالله خدا بهتون فرزندانی سالم و صالح ببخشه 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802
تهش چی بود متاهلی آمارتو در میارن؟خوب محلش نده بعدم جمع نمیکنن برا مریضا خیلی ها میدزدن میلرن بیرون ...

مجردم 

مجردم

شاید کراش داره روت بعضی مردها از یکی خوششون میاد اذیتش میکنن تو سگ محلش کن اگ تورو بخواد هم باید محترمانه بیاد جلو 

عزیزانی که قصد دارن باردار بشن تاپیک منو در مورد بچه دارشدن بخونید لطفا همون که نوشتم یه چز خیلی مهم اونو بخونید تا میتونید عمل کنی. بهش ان شاءالله خدا بهتون فرزندانی سالم و صالح ببخشه 
شاید کراش داره روت بعضی مردها از یکی خوششون میاد اذیتش میکنن تو سگ محلش کن اگ تورو بخواد هم باید محت ...

سنش همسن بابامه

سنش همسن بابامه

بعضیا بیشعورن عزیزم ولش کن قاطعیت داشته باش ان شاءالله درست میشه