2777
2789
عنوان

واسه تنبلی دکتر بهم دوفامد داده روزی دوتا

| مشاهده متن کامل بحث + 201 بازدید | 39 پست
چ زیاد دکتر بهت گفته بخوری یا سر خوده

دکتر گفته 

هی میرم سه ورق می‌نویسه دوباره میرم 

این ماه میرم سونو دعا کنین کیست نداشته باشم دکتر داروی تحریک تخمدان بده خسته شدم دیگه بخدا

قسم به حقارت واژه و شکوه سکوت،که گاهی شرح حال آدمی ممکن نیست...

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

پریوداته منظم کرده ؟ من یه بسته بیشتر از اونی که دکتر داده بود خورده بودم دو بار تو یه ماه پری شدم ه ...

آره برا من منظم شده

مواظب باش اینا هورمونی ان نباید کم و زیاد بخوری من از شب ۱۴ تا ۲۴ سیکلم شبی یکی میخورم 

قسم به حقارت واژه و شکوه سکوت،که گاهی شرح حال آدمی ممکن نیست...
آره برا من منظم شدهمواظب باش اینا هورمونی ان نباید کم و زیاد بخوری من از شب ۱۴ تا ۲۴ سیکلم شبی یکی م ...

من قبلا میخوردم دیگه ادامه ندادم ترسیدم 

دَر اَندک مَن تویی فَراوان یا رَبّ 🤍🕊
2802
سلامت باشی گلم داروی دیگه ای بهت نداد؟ من پلی کیستیک بودم تنبلی شدید داشتم پودر اینوفولیک هم بهم داد ...

بهم ویتامین دی و ای و یه مدل ویتامین دیگه ام داد با دوفامد

منم کیست ریز دارم با تنبلی

دکتر گفته هی میرم سه ورق می‌نویسه دوباره میرم این ماه میرم سونو دعا کنین کیست نداشته باشم دکتر داروی ...

ن زیادشم خوب نیست اگه میتونی سونو دادی دکترتو عوض کن چند وقته اقدامی؟؟

بهم ویتامین دی و ای و یه مدل ویتامین دیگه ام داد با دوفامدمنم کیست ریز دارم با تنبلی

ویتامین ها رو حتما بخور 

شیرینی و شکلات رو تا جایی که میتونی حذف کن 

ورزش هم حتما انجام بده حتی اگه شده رقص و ... 

من چون ویتامین ها رو به موقع می‌خوردم توی بارداری همه آزمایش هام عالی بود بچه م هم با وزن ۴ کیلو و شصت اومد دنیا 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 
آره برا من منظم شدهمواظب باش اینا هورمونی ان نباید کم و زیاد بخوری من از شب ۱۴ تا ۲۴ سیکلم شبی یکی م ...

عزیزم بعضیا از شب ۱۶ میخورن چون دکتر سیکل پریودی رو تشخیص میده 

منم از شب ۱۶ میخوردم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 
2801