2777
2789

چون بعدش میرید با دوست دختر یکی دیگه ازدواج میکنید

همه پیرمیشن ولی یکی باحسرت یکی بالذت 😔

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

عزیزانم میشه یه صلوات بفرستین منم با دوست پسرم ازدواج کنم :)

قوی باش،مثل یک لبخند پر از بغض✨🖤. کاربری 3 نفره✨🎀    با افتخار دختران کوروش بزرگ👸🏻💗  فوتبال واسه ما یعنی زندگی   esteghlal&real madrid    Hala madrid  
2802
کلا ازدواج نمیکنیم🤣🤣

چرا؟

قوی باش،مثل یک لبخند پر از بغض✨🖤. کاربری 3 نفره✨🎀    با افتخار دختران کوروش بزرگ👸🏻💗  فوتبال واسه ما یعنی زندگی   esteghlal&real madrid    Hala madrid  
که مجبوربشیم دوس دختر یکی دیگه رو بگیریم😄

چه ربطی داره وقتی با کسی ازدواج میکنی که دیگه پارتنر کسی نیست کات کرده بعد ازدواج میکنه

همیشه میگن پسرا میرن دنبال دخترایی که شبیه مادرشونن!

دیگه مشخص میشه!

امیدوارم تیکه رو بگیرید

یه صلوات برای خواسته دلم میفرستی🌿✨️.                       کوتاه بگم؛ جاتو به سایتم نمیدم،چه برسه به آدمیزاد!:)🤍️ ♡k_m♡         تا وقتی خدا هست💛 ریشه هیچ آرزویی خشک نمیشه🌱️ 
2801