2777
2789
عنوان

زگیل مقعدی

863 بازدید | 60 پست

خیلی حالم بده.

من ارتباط جنسی هنوز نداشتم و ویرجینم

ولی بعد از پریودیم دیدم پشتم پر از دونه هست 

فکر میکردم جوش هستن تا اینکه رفتم دکتر و گفت مبتلا به زگیل شدی 

نمی‌دونم بهداشت پریودیم بد بوده چون نمی‌دونم کدوم از خدا بی‌خبری بهم گفته بود تو پریودی بعد دستشویی خودتو نشور، و لباس زیر تنگ هم میپوشیدم 

یا از لیزر گرفتم 

یا تو خوابگاه یبار شلوار دوستمو پوشیدم 

خدایا نمی‌دونم از چیه ولی دارم دیوونه میشم

ای کاش میمردم

بابت همین زگیلا همش عقدمو عقب می‌اندازم

لیزر کردم و تو گوشه خونه افتادم ده روزه زخمای لیزرم خوب نمیشن تازه میبینم تمیز هم نسوزونده بازم چند تا دونه هست

توروخدا اگه کسی اطلاعاتی داره بگه 

لطفاً چیز‌ منفی نگید چون حالم به شدت بده

چه مدت طول می‌کشه تا زخم لیزر خوب شه و...؟؟؟

از لحاظ تغذیه ای هم یه سرچی کن که کنترل بشه...

آزمایش هم بده حتما دارو هم بگیر که دیگه برنگرده

اگر در مورد #تنبلی_تخمدان و #مراکز_باروری و کمک #باروری و #روانشناسی تاپیک دیدین منم تگ کنید🍀برای نی نی دار شدنمم دوست داشتی دعا کن مهربون🙃💚🌿

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

عزیزم تشخیص زگیل میدونی خطا داره؟ نباید به یه دکتر بسنده میکردی. منم یکبار تشخیصم مثبت درومد رفتم چندتا دکتر دیگه فهمیدن فقط حساسیت به شوینده بوده و خوب شد. الانم غصه نخور. یه دکتر دیگه برو و بگو پماد ترمیم بهت بده زخمت خوب شه. به حرف یه دکتر سریع غمگین نشو

2802
عزیزم تشخیص زگیل میدونی خطا داره؟ نباید به یه دکتر بسنده میکردی. منم یکبار تشخیصم مثبت درومد رفتم چن ...

دوتا دکتر رفتم اولی گفت جوشه و بهم چرک خشک کن داد خوردم خوب نشدم 

دومی رفتم خود دکتره منو معاینه نکرد یه ماما همراه داشت اون دید گفت زگیله باید بسوزونی و لیزر کرد و اصلا دلش هم نسوخت که تمیز لیزر کنه اینهمه دوره نقاهت بد داشتم کلی آمپول زدم روزی یکی که عفونت نکنه جاش آخرم چندتا دونه مونده هیچی به هیچی

ده روزه اصلا جاشون خوب نمیشه حتی یذره

دوتا دکتر رفتم اولی گفت جوشه و بهم چرک خشک کن داد خوردم خوب نشدم دومی رفتم خود دکتره منو معاینه نکرد ...

زگیل با رابطه هست ۹۹ درصد

اگه نداشتی برو ی دکتر دیگه خب

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
2801