2777
2789
عنوان

تیروئیدم خیلییی بزرگ شده از گردنم زده بیرون

| مشاهده متن کامل بحث + 195 بازدید | 28 پست
دکتر منم خیلی خوبه فوق تخصص غددو متابولیسمه.هر ۶ماه یکبار ب طور مرتب میرم پیشش سونو و ازمایش انجام م ...

خب پس نگران نباش

نگرانی خودش سمه واسه تیروئید

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

میترسم عمل کنم

حق داری. عمل مسلما ریسکه. ولی خب هیچکسی واقعا از عمل کردن خوشش نمیاد. اگه راه جایگزین نباشه چاره‌ای نیست. 

مامانم فردا عمل داره برا پارکینسون. اونم خیلی استرس داره. ولی چاره چیه. 

از این خبرا نیستمنم تیروئیدمو برداشتم سختیش واسه یکی دو روز بودبعدشم اگر نیاز باشه باید دارو بخوری و ...

الان دیگه مشکلی نداری؟احساس سبکی میکنی؟ من صدام بزور درمیاد  اطرافیانم متوجه حرفام نمیشن گاهی...باید بلند حرف بزنم.نمیدونم بخاطر تیروئیدمه یا ربطی نداره

2802
عزیزم با چند تا دکتر مشورت کنمامان من هم اول گفتن بدخیم نیست اما بعد از چند سال دیر شد و زد به ریه و ...

وای بدتر ترسیدم اینو گفتی🥲🥲🥲🥲 ولی راس میگی باید سرسری نگیرم.من مشکلم اینه کسی نیس حمایتم کنه ...خانواده خودم که پدرومادرم خودشدن هزارتا بیماری دارن.‌باید شوهرت حامیت باشه ک اونم اصلا براش مهم نیس جونمم دراد خوشحال میشه

الان دیگه مشکلی نداری؟احساس سبکی میکنی؟ من صدام بزور درمیاد اطرافیانم متوجه حرفام نمیشن گاهی...باید ...

نه مشکلی خاصی ندارم جز اینکه باید تا همیشه لووتیروکسین بخورم سالی یکی دو بار هم سونو گرافی و اینا

درباره گرفتگی صدا ازش بپرس شاید معرفیت کرد مثلا به یک متخصص حنجره

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!
استارتر شما چند وقته درگیری و اینکه چه قدر بزرگ شده؟ واسه من زده 6 میل شما نودول هم داری؟

من سه چهارساله و دوساله ک تحت درمانم...اره منم تیروئید سمت راستمه و ندول داره.واسه من ۵ میل.شما تحت درمانی  برا درمان چکار میکنی؟ من ۶ ماه یبار ازمایش و سونو...دارو هم لووتیرکسین مصرف میکنم 

من سه چهارساله و دوساله ک تحت درمانم...اره منم تیروئید سمت راستمه و ندول داره.واسه من ۵ میل.شما تحت ...

من تازه متوجه شدم و الان هم میخوام برم آزمایش بدم 

فعلا فقط سلنیوم میخورم 

شما هم حسش میکنی؟ خیلی رو اعصابه

کاربریم 10ساله شده❤💙💚💛
من تازه متوجه شدم و الان هم میخوام برم آزمایش بدم فعلا فقط سلنیوم میخورم شما هم حسش میکنی؟ خیلی رو ا ...

شما سایز ندول چه قدر بود؟ 

نمونه برداری هم کردی؟ 

کاربریم 10ساله شده❤💙💚💛
من تازه متوجه شدم و الان هم میخوام برم آزمایش بدم فعلا فقط سلنیوم میخورم شما هم حسش میکنی؟ خیلی رو ا ...

اره من وقتی عصبی و ناراحت میشم دردم میکنه بعد ب دکترم گفتم گفت مواقع ناراحتی بزرگ میشه...

منم خیلی وقته این موضوع برام پیش اومده حدودا فکر کنم هفت هشت سالی میشه.

نه درد دارم و نه مشکل خاصی برام ایجاد کرده و هورمونام در رنج طبیعی هستن و اندازه ش خیلی از ظاهر معلوم نیست و الآنم اصلا و ابدا بهش فکر نمیکنم اصلا یادم می‌ره همچین چیزی هست.

دوستم و خواهرش هم براشون پیش اومد.

برای اونا خیلی بزرگ بود و چون روی ظاهر و گلو خیلی معلوم بود رفتن عمل کردن و خیلیم راحت بود و مشکل خاصی ندارن و فقط روزانه یه قرص کوچیک باید بخورن.