2777
2789

سلام. شوهرم بارها وبارها خیانت جنسی کرده هالا خیانتای دیگه ش تو سرش بخوره.من به هیچ وجه شرایط طلاق نداشتم ازبچه داشتن گرفته تا نداشتن پشتوانه.

هرچیم به خداالتماس کردم تقاصمو بگیره فعلا که نگرفته ازش.خیلی دلم میسوزه گاهی میگم تلافی کنم دلم خنک شه ولی پاهام حرکت نمیکنه ازنامحرم متنفرم🤦🏻‍♀️

توراخدا مثل یه خواهربگید چکارکنم قلبم ازدستش هزارتیکه س

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2802

لااقل دیگه نذار با خودت رابطه داشته باشه

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

ن بنده خدا خیانت کنی بچه هاتو ازت میگیره بدون نفقه پرتت میکنه بیرون جدا ازینا خیلی گناه داره ب آبروی بچه هات و پدرمادرت فکر کن 

با مشاور صحبت کن ببین چجور باید شوهرت رو ادم کنی اگر آدم نشد نمیتونی طلاق بگیری باهاش حرف نزن و رابطه نداشته باش ازش مریضی نگیری 

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم فعلا صبوری کن چون میگی بچه دارم و پشتوانه ندارم در ضمن تو پیش خدا عزیزی چون مثل شوهرت نیستی من خیلیا رو میشناسم خیانت و با خیانت جواب دادن ولی بعدش اینقد بی ارزش شدن و پشیمون این راه خوبی نیست و پایان بسیار بدی داره تو خوب باش بقیش و بسبار به خدا

2801