2777
2789
عنوان

چرا بیدارین الان

| مشاهده متن کامل بحث + 820 بازدید | 87 پست

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

7سالشه..شیاف وپروفن خونه نداشتم.یعنی پروفن دارم یک ماه گذشته ترسیدم بدم

یعنی یه ماهه خریدی؟نه خراب نمیشه تو یخچال . بهش بده . ماشالله بزرگه . روشو نپوشون . زیر بغل و زیر شکمش هم دستمال مرطوب با اب ولرم بزار

2802

من بیدارم چون یه سری از دوستان نی نی سایت ناآگاهن و فک میکنن اسرائیل ضعیفه و این اسرائیله که مردمش کشته میشن و آواره شدن....نه جانم این فلسطین که نصفش افتاده دست اسرائیل

خدایا هزاراان مرتبه شکرررر برای هرآنچه هستم و نیستم......    برای هرآنچه دادی و ندادی....🙏🤲
امروز قراره خونمون رو بفروشیم و یکی دیگه رو معامله کنیم استرس دارم بشه نشه خوبه بده😮‍💨

به سلامتی . ایه ۸۰ سوره اسرا رو بخون امروز . قل رب ادخلنی مدخل صدق ....

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚

بیدارشدو صبحونه اماده کنم براهمسرم دگه اومدم سایت دیدم تویه تایپک یکنفرصدام کرده بخاطری بهش تهمت دروغگویی زدم تایپک معذرت بزنم صحفه بعد ذروغش لورفته وبقیه هم فهمیدن دروغگوست 

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2801