2777
2789
عنوان

مراسم خاستگاری

1 بازدید | 44 پست

راجب مراسم خاستگاری بگید میخوام کاراشو لیست کنم بدون کمو کسر باشه.(خاستگاری ندارم ولی احتمالا یکی از آشناها بزودی بیاد برا خاستگاری یجورایی لفظش بوده منم بهش علاقه دارم )

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
ایشالا خیر باشه براتونراستش تجربه ای ندارمولی سینی چایی رو گل میزنن قشنگه انحام بده

آموزشاشون از کجا ببینم!؟دیدم بعضیا فیبر میزنن روش گل آرایی میکنن ولی بلد نیستم طرح مناسب ندارم

در ساده ترین و شیک ترین حالت ممکن باشینمراسم خواستگاری هست فعلا...هرچند ممکنه رسومات متفاوت باشه

این طرفا یه مدت مراسم عقد جم شده بود ،الان دوباره هم عقد مفصل میگیرن تو تالار(قبلنا فقط خانواده ها میرفتن محضر )هم عروسی مفصل

باهات موافقم با ساده بودن خیللی موافقم

2801