2777
2789

من پارسال دوازدهم تجربی بودم و تموم کردم

امسال پشت کنکورم و میخام کنکور ریاضی بدم 

برای دیپلم و سوابق تحصیلی (که ۴۰ درصد تاثیر داره) باید از اول امتحانات نهایی رشته ریاضی رو بدم یا همون تجربی محسوب میشه واسم،؟

۶! هیچ همچون پوچ عالی نیست . 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802

من دیپلم تجربی سال 1402 گرفتم و سال 1403( امسال ) کنکور ریاضی دادم . 

فقط ایجاد سابقه برای دروس هندسه حسابان و گسسته باید کنی البته امسال چون یازدهمم هست احتمالا انار و اختمالشون هم باید ایجاد سابقه کنی 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟ . اگه من اشتباهی میکنم به این معنی نیست که اسلام کامل نیست و اشتباه می‌کنه  به این معنیه که من کامل نیستم که نتونستم اونجوری که باید حواسم باشه 🌱

سلام باید درس های تخصصی ریاضی ۱۲ام رو بدی 

حسابان و گسسته و هندسه ی ۱۲ ام

حسابان و آمار و هندسه ی ۱۱ ام

در صورت لزوم اگر نمراتت در دروس عمومی و تخصصی شیمی و فیزیک ۱۲ام کم شده بنظرم ترمیم بزنی بهتره ولی  تمام دروس عمومی و تخصصی ۱۱ام رو باید امتحان بدی..

بعد دیپلمت رو هم از تجربی باید به ریاضی تغییر بدی

سوابق تحصیلی رو هم که میدونی 

۴۰ درصد ۱۲ام و ۲۰ درصد ۱۱ام و ۴۰ درصد هم کنکور که امسال بیشتر باید تمرکزت روی امتحان نهایی ها باشه 

سلام باید درس های تخصصی ریاضی ۱۲ام رو بدی حسابان و گسسته و هندسه ی ۱۲ امحسابان و آمار و هندسه ی ۱۱ ا ...

دمت گرم عالی بود واقعا

آرزوی موفقیت کن برام برگشتم به علاقم 🥲❤️

۶! هیچ همچون پوچ عالی نیست .