2777
2789

تمرین

تمرین اینکه امروز از سوپرمارکت همیشگی خرید نکنم برم اون دور تره

امروز به جای ماشین با مترو برم سر کار

امشب توی مهمونی یه خاطره بگم

و...

تغییرات رو کم کم شروع کنی و پیوسته ادامه بدی

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802
من منظورتو متوجه نشدم خارج شیم که چی بشه واضخ برام توضیح بده

همه ما تو ناخودآگاهمون یه منطقه امن داریم که جرات نداریم فراتر از اون پیش بریم مثلا یه خط فکری خاص داریم ولی هیچوقت جرات نمیکنم سراغ خط فکری آدم‌های دیگه بریم یا یه شناختی از خودمون داریم که ممکنه این شناخت محدودیت برامون ایجاد کنه.مثلا فکر کنی تو فلان کار خوب نیستی و منطقه امن ذهنیت باعث شه هیچوقت اون کارو امتحان نکنی چون میترسی که شکست بخوری

همه ما تو ناخودآگاهمون یه منطقه امن داریم که جرات نداریم فراتر از اون پیش بریم مثلا یه خط فکری خاص د ...

اهان مرسی.دقیقا من عاشق رانندگیم همش حس میکردم قبول نمیشم اما رفتم و اخرم قبول نشدم وسطاشم ولش کردم و همش تو فکرمه گواهیناممو بگیرم وشانسم هیچکس مشوقم نیس همش میترسم قبول نشم همه مسخرم کنن استرسشو دایم دارم

همه ما تو ناخودآگاهمون یه منطقه امن داریم که جرات نداریم فراتر از اون پیش بریم مثلا یه خط فکری خاص د ...

آقا دمت گرم واقعا قشنگ توضیح دادی کاش میشد پین کنم بقیه هم بتونن استفاده کنن

اهان مرسی.دقیقا من عاشق رانندگیم همش حس میکردم قبول نمیشم اما رفتم و اخرم قبول نشدم وسطاشم ولش کردم ...

قبول میشی مطمئنم آخه چیت از بقیه کمتره شاید بااستعداد ترم باشی نذار ذهنت محدودت کنه

2801