2777
2789

شاید بعضیاتون با خوندنش ناراحت بشید ولی یه فکت مهمه پسرا  برای کسی که دوستش دارند  تغییر میکنند. 

مثلا اگر میبنید فالویینگای دخترو (غریبه) برای شما انفالو نمیکنه بدونید  اونقدری که باید بهتون علاقه مند نیست. 

اگر رفتاری ازش سر میزنه و شما بهش میگید که با این رفتار ناراحت میشید باز انجامش میده  فقط رهاش کنید. 

یه پسر میشناختم  واقعا تنها چیزی که بهش نمیخورد باشه متعهد بود الان داخل رابطه جدیه پیجشو کلا خصوصی کرده عکسشو هم با نامزدش گذاشته. وقتتون الکی با پسرایی که بهونه میارن هدر ندین شما لیاقت کسیو دارید که براتون دنیا رو هم عوض کنه. 💚🫂

😎💚🐬

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
چه ربطی داره زندگی یه عمره تو موبایل که نیس همه چی

درسته ولی همچین حرکتی از پسری که حاضر نمیشده هیچوقت پیجشو خصوصی نکنه و اهل لاس زدن با دخترا بوده و دیگه نیست به شدت بعید بود

😎💚🐬
نمیشه با قطعیت این حرفو زدممکنه بعضی تغییرات مقطعی باشند همون جمله «ذات بد نیکو نگردد...»

اره ولی منظورم اینه مردی که دوستت داشته باشه عمل گرا میشه  من نمیگم مثلا خوشبختن یا هرچی فقط نشون میده داره تلاششو میکنه

😎💚🐬

ربطی نداره دوست پ من تمام زنها ودخترای توفیسبوک و آنفالو کرد ففط مردارو گذاشت ولی قصد ازدواج واینا نداره 

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤
ربطی نداره دوست پ من تمام زنها ودخترای توفیسبوک و آنفالو کرد ففط مردارو گذاشت ولی قصد ازدواج واینا ن ...

چرا پسرا قصد ازدواج ندارن ولی دوس دختر دارن؟

یک صلوات لطفا برای حاجت قلبیم
2801