2777
2789
لطف میکنن اما بیچتره ها وظیفه ندارند من همرو از نت یاد گرفتم

باشه تو خوبی تو بلدی تو زرنگی

مشکل اینه اون توقع همه چی داره اما من نباید داشته باشم

حوصله بحث ندارم نصف شبی لطفا ریپ نزن دیگ

جواب ریپلای نمیدم مگر اینکه مودبانه و منطقی باشه🙂.      👧 یه دختر ۲۳ساله ک عاشق کتاب خوندن📖،موسیقی گوش کردن🎧و عکاسیه📸///💖🌱عاشق خدامم خیلی مراقبمه

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
من نظرمو گفتم اینکه مادرها وظیفه ای تو جمع کردن نوه ندارن سرپیری اما خودش بی ادبی کرد

شما تو اروپا زندگی نمیکنی که این حرفا رو میزنی

ایران هستی . و رسم هست از روی مهربونی مادر کمک بچه ش کنه 

من نظرمو گفتم اینکه مادرها وظیفه ای تو جمع کردن نوه ندارن سرپیری اما خودش بی ادبی کرد

تو نمیدونی ما که مادر بی محبت داریم چجوریه خوش بحالت که این حس بدو تجربه نکردی

پس کی خدا میخاد به بنده هاش لذتی بدون رنج بده....منتظر روزای بهترم

حالا همین مادرا که پیر بشن اگه بچه ها بهشون سر نزنن میشن بچه نامرد بچه بی مهر 

پس باید توقع دوطرفه باشه از هم یا دو طرف از هم در هیچ شرایطی توقع نداشته باشن

چقدر این حرف دل میشکونه چقدر راحت دل میشکنین

ولش کن گلم این آدم خوبیه ما بدیم

من بد همین الان دارم بچه دبستانی همون مادر ک رو نگهداری میکنم اون مادر رفته سفر بهمم نگفت بچم مریضه گفت آلژی گرفته ک مبادا بگم نمیام پیشش

حالا میبینم تب داره و اینا مجبور شدم بچه کوچیک خودمو و همسرمو بفرستم خونه 

تنها اینجا بمونم ک خابمم نبره از ترس تنهایی

جواب ریپلای نمیدم مگر اینکه مودبانه و منطقی باشه🙂.      👧 یه دختر ۲۳ساله ک عاشق کتاب خوندن📖،موسیقی گوش کردن🎧و عکاسیه📸///💖🌱عاشق خدامم خیلی مراقبمه