2777
2789

جالب اینجاس وقتی ام به هوش اومدم فقط میگفتم مامان مامان 

خاک برسرم ک انقدر تنهام

خدایا نگاهی به دلهای تنهاکن الهی امین🙏

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

مامان من شبی ک از درد زایمان داشتم میمردم رفتم خونشون گفت بالش اینم پتو اونم حمام (اخه بیمارستان گفته بود دردت زیاده اما دهانه رحمت باز نمیشه دوش بگیر. راه برو)

بعدشم رفت تو اتاقش درو بست تخت خابید

منم ناراحت شدم برگشتم خونه

نصف شب دیگ از شدت درد با لرز و کم هوش و بی جونم رو همسرم برد بیمارستان 

صب ساعت هشت یادش افتاده بوددیشب دخترش داشته میمرده

جواب ریپلای نمیدم مگر اینکه مودبانه و منطقی باشه🙂.      👧 یه دختر ۲۳ساله ک عاشق کتاب خوندن📖،موسیقی گوش کردن🎧و عکاسیه📸///💖🌱عاشق خدامم خیلی مراقبمه
مامان منم ی هفته گیر کردم اخرشم شهر غریب با نوزاد ولکرد رفت شهرمون 😁هنوزم عاشقشم🤭

منم از هفت روزگی بچمو خودم بزرگ کردم ☹️

جواب ریپلای نمیدم مگر اینکه مودبانه و منطقی باشه🙂.      👧 یه دختر ۲۳ساله ک عاشق کتاب خوندن📖،موسیقی گوش کردن🎧و عکاسیه📸///💖🌱عاشق خدامم خیلی مراقبمه
مگه قراره کی بژرگ کنه از مادر نباید انتظار داشت باید پدر بچه کمک بده من از لحظه زایمان خودم بزرگ کرد ...

مادر کمک میکنه عزیزم آموزش میده تا بخیه هات خوب بشه نه اینکه تنها مجبور شی بشینی تا بخیت پاره شه

حرفا میزنیدا همین مامان خودم ک ب من کمک نکرد مادرش تا بچه سومشم جمع کرد

2801