2777
2789
عنوان

تو ریکاوری که بودم اسم پسر گفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 823 بازدید | 66 پست

بخاطر اثرات داروی بیهوشیه منم چندبار اینطور شدم یبارش نمیدونم چی میگفتم البته دوتا پسر رزیدنت بودن یا چی نمیدونم تو ریکاوری منو سوال پیچ میکردن بیشعورا فقط یادمه کلی خندیدن بعد ی خانمه اومد باهاشون برخورد کرد رفتن  خدا میدونه چی پرسیدن ومن چی جواب دادم  

بیارم رفته بودم واسه آندوسکوپی دارو بیهوشی زدن وقتی بهوش اومدم انگار فضا بودم اینارو شوهرم گفت ک ( داد میزدم من کجااام  سر ی آقاه ک بمن دست نزن برای چی اینجایی و کلی حرف بهش زدم ‌ک  دستیار دکتر بود   )

واقعا داروی بدیه هرچی از آدم بپرسن بدون اینکه بفهمی راستشو میگی  

خدایا ااااااااااا شکرت

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

من یه بیهوشی استنشاقیه چیه نمیدونم اسمشو گرفتم .بعد از هوشیاری شدیدااااا میخندیدم طوریکه بقیه هم با من میخندیدن😂

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
2802
چرا همه وقتی به هوش میان این طوری میشن؟من اصلا انگار نه انگار خیلی آروم به هوش اومدم مثل یه خواب عمی ...

وای من عمل اولم راحت بهوش اومدم مث شما یه خواب عمیق بیدارشدم هوشیار بودم ولی عمل دومم داغون وبادرد شدید به هوش اومدم هوشیار بودم ولی بادرد شدید فقط میگفتم زنده بمونم 😔باهمه کسایی دورم بودن صبحت میکردم چرا ایطور درد دارم با گوش خودم شنیدم مسول بیهوشی میگفت این امشب دوام نمیاره بعدش سی سی یو بستری شدم اونجا دیگه کامل باز بیهوش شدم 

تا مطمئن بشن مشکلی نباشه تمام علائم نرمال باشه

بابا این دستیار دکترها اومد شلنگ کشید بعد گفت گاز نگیر اونجا ها بیهوش بودم بعد چند بار زد تو صورتم گفت خانوم عملت تموم شد بلند شو بیدارشو نمیزاشتن بخوابم چون به خیلی از مواد آلرژی دارم نمیدونم فکر کنم ترسیدن زودتر از همه به هوش اومدم

انسان ها همان چیزی هستند که در آینه می بینند😎🥺😔
یاد خودم افتادم من شبا قبل اینکه بخوابم رمان میخونم یا فیلم اینا میبینم بعد سال پیش من جراحی داشتم ح ...

😂😂😂تو شدی اون که میگه (دور از جونت)دلم میخواد قرص بخورم بگن این چیه بگم همون سردرد های همیشگی ولی دکتر هر سری شیاف مینویسه

چه خوب من اصلا متوجه نشدم میگن بیهوشی لذت بخشه چرا من اصلا هبچ حسی ندارم

اره منم شنیدم مثلا پدرم گفت بیهوش شدم خواب دیدم ولی من بیهوش شدم هردو عملم داخل یه تونل سیاه رفتم تمومی نداشت شاید بهوش اومدم از تونل خارجش میشدم 

چه خوب من اصلا متوجه نشدم میگن بیهوشی لذت بخشه چرا من اصلا هبچ حسی ندارم

من که واقعا بیهوشی رو دوست داشتم وواقعا هم لذت بخش بود اما شما شاید درد داشتی هی به هوش میومدی و از هوش میرفتی شاید دلیلش این بوده و خوب در حال بیهوشی هم درد باعث اذیتت شده

اره منم شنیدم مثلا پدرم گفت بیهوش شدم خواب دیدم ولی من بیهوش شدم هردو عملم داخل یه تونل سیاه رفتم تم ...

وای منم خواب دیدم یه جنگل بود شده بودم شازده کوچولو دنبال خرگوش ها میدوییدم

انسان ها همان چیزی هستند که در آینه می بینند😎🥺😔
2801