2777
2789

نمیدونم باید چیکار کنم پدرو مادرم که سالها پیش فوت کردن هیچ کسو کاری ندارم توی این دنیا تنهای تنهام بی پناهم شوهرم یه آدم روانیه میدونه من جایی برای رفتن ندارم کسیو ندارم به دادم برسه هر روز شکنجه ام میکنه هر روز تحقیر و توهین هر روز فشار روانی هر روز گریه دیگه تحمل ندارم انگار من برده اشم بخدا توان ندارم دیگه هر روز به بهونه های الکی اربده میزنه سرم بعضی وقتا هم کتکم میزنه مثل امشب دلیلش هم این بود من در پاسخ به شکنجه های روحیش و فحش و تحقیر و توهین هاش و حرفای چرتو پرتش گریه میکردم منم آدممم چقدر تحمل کنم میگه حق گریه کردن هم نداری دارم خفه میشم از اینهمه غصه و درد و تنهایی و بدبختی هر روز دارم آب میشم خییلی تحت فشارم هر جوری رفتار میکنم بازم دعوا راه میندازه و تهدیدم میکنه که میزنمت جای سالم توی بدنت نباشه توباید به حرفای مزخرفم گوش بدی و حق ناراحت شدن و گریه کردن هم نداری و من هر کاری دلم میخواد میکنم اینقدر زیاده کارهای کریه اش نمیتونم الان توضیح بدم من چیکار کنم دارم سکته میکنم از این حجم غصه نمیدونم کجا پناه ببرم کجا برم مهریه هم ندارم مهریه ام گل بوده نه پولی دارم نه تحصیلاتی نه حرفه ای بلدم نه هیچی 😭😭😭😭😭 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802

خواهر جانم براتون دعای خیر میکنم 🌸

** کاربر گرامی اگر امضامو دیدی.🍀                                    و برای شادی و سلامتی و ظهور آقا امام زمان( علیه‌السلام) صلوات فرستادی بگو تا من هم هدیه به شما صلوات بفرستم سپاسگزارم 🌿🦋                                                     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم.                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق امام حسین علیه السلام.  هر  جا که هستی همراه من سه بار بگو صَلَّی اللهُ عَلَیکَ یا اَبا عَبدِالله  )    خوشحال میشم صفحه اول این تاپیک رو مطالعه کنید لینک تاپیک..بزنید رو این متن ..شاید ديدن اين متن اتفاقی نبوده و شما به تاپیک امام زمان علیه السلام دعوت شدید :)

دورت بگردم

چند سالته؟تحصیلاتت چیه؟ یکم از خودت بگو اگر دوسداری

نفقه رو داری خب .. 

اولا که خدا رزاقه 

دوما سعی کن شروع به یادگیری یه حرفه که توش استعداد داری کنی 

پول دربیاری 

تا اعتماد به نفست بالاتر بره 

عزیزم خیلی ناراحت شدمکاش میشد ازش جدا بشی

راه دیگه ای نیست باید جدا بشم الان سه ساله ازدواج کردیم و هر روز داره بدتر هم میشه سه ماهه پیش بچه ام هم سقط شد سر اینکه از روز اول بارداریم هر روز شکنجه روحی شدم هر روز ساعت ها گریه میکردم توی تنهاییم بخاطر فشار روحی که روم میذاشت اصلا نمیتونستم غذا بخورم ده کیلو لاغر شدم توی سه ماه بارداری بعدشم که کورتاژ کردم بخدااا روانیه آخه کی زن باردارشو شکنجه روحی میکنه 😭

راه دیگه ای نیست باید جدا بشم الان سه ساله ازدواج کردیم و هر روز داره بدتر هم میشه سه ماهه پیش بچه ا ...

😔😔😔😔

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
خواهر جانم براتون دعای خیر میکنم 🌸

دعا کن نفرین ها اونو بگیره دعا کن خدا تقاص گریه هامو و زجه زدن هامو ازش به بدترین شکل بگیره من یتیم و بی پناهم اون تا سر حد مرگ هر روزمنو رسونده دعا کن خدا بلایی سرشبیاره نتونه از جاش پاشه دیگه

دورت بگردمچند سالته؟تحصیلاتت چیه؟ یکم از خودت بگو اگر دوسدارینفقه رو داری خب .. اولا که خدا رزاقه دو ...

من سیو دو سالمه تحصیلاتم تا سوم دبیرستان خوندم تا وقتی خونه این آدم روانی ام نمیتونم کاری کنم نمیدونین که اینقدر اذیتم میکنه من اصلا توان بلند شدن از جامو ندارم توان غذا خوردن ندارم شبا تا صبح خوابم نمیبره از افسردگی روزا هم یکی دو ساعت با استرس میخوابم چون به همه چیزم گیر میده خوابو خوراک و آرامش واسم حرومه 

عزیزم حرفش چیه؟؟؟ از اول اینجوری بود؟؟؟؟

کلا هر روز به هر نوعی توهین میکنه تحقیر میکنه مدام ایراد میگیره و میخواد من اعتماد بنفس نداشته باشم تهمت الکی میزنه اصلا چیزی که نیستم به اصرار میخواد بگه تو هستی این آدمو عصبی میکنه غیر منطقیه حرفای بی ربط میزنه همش میخواد با حرفاش دستکاریه روانی کنه آدمو لذت میبره از حرص دادن من از عذاب دادن من از اول یکم اینجوری بود ولی رفته رفته بدتر و بدتر شد من‌خیلی تحقیق کردم اختلال نارسیست داره زندگیه با این جور آدما یعنی جهنمممممممم

من سیو دو سالمه تحصیلاتم تا سوم دبیرستان خوندم تا وقتی خونه این آدم روانی ام نمیتونم کاری کنم نمیدون ...

میفهمم چی میگی

آدم تا امنیت و آرامش نداشته باشه انگیزه ی انجام کاری نداره

دوست منم همینجوری شده بود

شوهرش تازه به نامش وام هم گرفته بود

با پول وام با یه زن دیگه رفت ترکیه و اینو ول کرد😐قسطاش موند واسه این بدبخت

دیپلم داشت

اما الان داره کار میکنه هم خرج خودشو درمیاره هم قسطاشو میده بنده خدا

ولی بنظرم یه فکری بکن واسه این شرایط !

هرچقدرم تحمل کنی یه جایی به فروپاشی میرسی.. 

میفهمم چی میگیآدم تا امنیت و آرامش نداشته باشه انگیزه ی انجام کاری ندارهدوست منم همینجوری شده بودشوه ...

من الان واقعا به فرو پاشی رسیدم دیگه توان و صبر واسم نمونده بخاطر اینکه دعوا راه نندازه و گریه مو در نیاره بهش میگم هر چی تو بگی هر کاری دوس داری همونو بکنم اصلا هیچ‌ نظری نمیدم هیجا نمیرم حتی ماه ها هم نمیرم جایی مثل یه مجسمه هستم توی خونه ولی بازم دعوا راه میندازه دیگه واقعا راهی وجود نداره واسه تحمل این آدم از ته دلم فقط میتونم نفرینش کنم کاری ازم بر نمیاد انشاالله خدا تقاص منو بگیره ازش خدا صدامو بشنوه و تنبیه ای بکنه این روانیو که دیگه نتونه اینقدر بی رحمانه یه آدمو شکنجه کنه 😭

من سیو دو سالمه تحصیلاتم تا سوم دبیرستان خوندم تا وقتی خونه این آدم روانی ام نمیتونم کاری کنم نمیدون ...

میدونم داری زجر میکشی 

فرض کن یه مار نیشت زده

وقتی مار نیش میزنه باید دنبال پاد زهر باشی یا یجوری سمو بیاری بیرون

نمیشه بیفتی دنبالش که اهااای این نیشم زد و..

خوااااهشا قوی باش !   

اون بی توجهه به آسیب های تو ! 

اما..

توام به آسیب هات بی توجهی؟؟؟؟ حداقل خودت به فکر خودت باش🥲❤️ 

2801