2777
2789

لطف کنید کل تاپیکهامو گزارش بزنین

حال من خوب است،اما با تو بهتر می‌شوم...آخ تا می بینمت،یک جور دیگر میشوم :) ....................... اسم و فامیل فیک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🤭🤭

کسی دستور نودل خواست بگه واسش بفرستم🤗🍜 خیلی نودل دوس دارم😋😂 مامانم میگه آخرش انقد نودل میخوری که بخاطرش میمیری🤌🏻🤭 به من نگین دوست دارم، برام نودل بخرین😁💕 البته زیادیشم خوب نیست و ضرر داره😶 یه دخترِ شمالیِ پر انرژی🌱 عاشقِ هنر🎨
2802

باید لینک تاپیک خودتون رو که با محتوای خصوصی و خانوادگی هست در روزهای شنبه و دوشنبه و چهارشنبه غیر تعطیلات از ساعت ۱۰/۳۰ صبح تا ۱۲ و از ۱۴ تا ۱۵ بفرستید به پی وی @niniyar_1                                      و فقط روزی یه لینک حذف میشه با محتوای خصوصی و خانوادگی

آن دسته از تاپیک های بدون پست هم با اون علامت سه نقطه خودتون قادر به حذفشون هستید....

فقط برای حذف تاپیک ها در روزها و ساعات گفته شده اقدام کنید....

راجب تعلیق کاربری هم عین قبل نیست و در صورت تعلیق اکانت و تاپیکها برای سایرین قابل رویت هست مگه اینکه از قبل حذفشون کرده باشید.

درخواست گزارشم ممنوعه تعلیق میشن دو طرف.

به نی نی یار یک هم همینحوری قابلیت ارسال پیام دارید بدون اینکه تو لیست دوستاتون باشن

برای تعلیق هم باید نی نی یار اون شیفت رو تگ کنید ولی در صورت تعلیق تاپیکا و اکانتتون میمونه و فقط قطع میشه دسترسیتون به تاپیک زدن و پست گذاشتن و جواب پیام خصوصی دادن

6️⃣2️⃣6️⃣2️⃣سابقم  @_mahyar
باید لینک تاپیک خودتون رو که با محتوای خصوصی و خانوادگی هست در روزهای شنبه و دوشنبه و چهارشنبه غیر ت ...

من میخوام کاربریم دیده نشه 

یکی شناسایی کرده میخواد سو استفاده کنه 

تا وقتی که تاپیک ها باشن نمیتونم کتمان کنم 

حال من خوب است،اما با تو بهتر می‌شوم...آخ تا می بینمت،یک جور دیگر میشوم :) ....................... اسم و فامیل فیک
میدونستی دروغگو ها رو چیکار میکنن؟

دروغگو ها رو نه اما اونایی که تهمت الکی میزنن رو آرههه😒

من میخوام کاربریم دیده نشه یکی شناسایی کرده میخواد سو استفاده کنه تا وقتی که تاپیک ها باشن نمیتونم ک ...

نمیشه متاسفانه 

چون تعلیق هم بشید تاپیکا و کاربریتون میمونه

6️⃣2️⃣6️⃣2️⃣سابقم  @_mahyar
نمیشه متاسفانه چون تعلیق هم بشید تاپیکا و کاربریتون میمونه

چرا؟

یسریا هستن کلا کاربریشون حذف میشه

2801