2777
2789
عنوان

عجیب‌ترین کاری که تا به حال یه مهمان توی خونه‌ی شما انجام داده چی بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 202543 بازدید | 1647 پست

یه زوج اومدن خونمون رفتن توی اتاق رابطه داشتن توی دوران عقدشون بودن بعدش که تموم شد جوری که انگار جایی رو فتح کرده باشن با نیش باز از اتاق اومدن بیرون همه رو نگاه میکردن غش غش میخندیدن دستمالای مصرفیشونم توی دستشون بود

کاربری که بعد شش سال به ناحق ترکید   من دیگه اون کاربر سابق نمیشم  از همتون آتو دارم  
مدام از همه چی ایراد میگرفت، از خودم، از خونه، از بچم، از غذام منم کاری باهاش کردم که الان 9 ساله رن ...

دوست دوران دبیرستانم یکبار من رفتم خونش یکبار اون اومد.  

خونش به حدی کثیف بود من فکر کردم شاید یادش رفته منو دعوتکرده.  توی لیوان یکبار مصرف آب با دوقطره شربت البالو آورد.  خربزشو آورد وسط هال برید همونجا برش زد.  تو بشقاب پلاستیکی غذا اوردگفت بچه ها میشکنن.  خدا میدونه من کلا چشمامو بستم انگار هیچی ندیدم.  

گفتم منکه شرایطشو نمیدونم دلیلی نداره قضاوتش کنم یابهش چیزی بگم دلش بشکنه

اون اومد خونه ی ما. خوب من خونم نمیگم همیشه ولی مرتبه.  دیگه برای مهمون واقعا برق میزنه.  بعد اشپزخونه ی کثیف هم داره.  

اومد توی خونمون اول از همه که گفت چه نقشه ی بدی زمین رو خراب کرده معمار(خونمون ویلاییه) 

اومد جلوتر گفت مبلات زشتن 

باز گذشت گفت لیوانات ایرانین یا فرانسوی؟ 

رفتم تو اشپزخونه پشتی به غذا سر بزنم پشت سرم اومد

من پیاز پوست گرفته بودم تو بشقاب رو زمین بود.  زمینشو هم وقت نکرده بودم جارو کنم تک و توک دونه برنجی چیزی روی زمین بود.  یهو برگشت گفت وای تو چقدر کثیفی خوب شوهرت طلاقت نمیده😐😐 

اخر سرم گفت من از تو خیلی خوشگلترم حسادت نکنی چشمم بزنی😐 بعدم گفت پسرت سبزه و سیاهه پسرای من خیلی خوشگل و باهوشن.  حالا پسر من اصلابوره. 

بخدا من هنوز هنگم.  نمیدونم چرا همچین کردولی موقع رفتن گفت منزل خودته بیا.  گفتم دیگه گمون نمیکنم بتونم بیام.  منتظرم نباش. گفت باشه من میام گفتم نه کلا منتظر من نباش. ماهم دیگه شاید خونه نباشیم.  بعدم سریع خداحافظی کردم اومدم داخل.  

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

این رو در ادامه حرف قبلیم بگم اون خانمی که این حرف و من خیلی ناراحت شدم کا اینجوری درموردم نظر داد که تو زشتی.

من تعریف از خود نباشه قد بلندم و خوش چهره ولی اینجوری بهم گفت.مادرشوهرم گفت ناراحت نشو این حرف و از داغه دلش زد چون پسره من دخترشو نرفت بگیره 

2802

چقدر تامیکا شبیه هم میزنید. 

اما عجیب ترین چیز برای مت وسواسی اینه ک ی خانواده وقتی میان خونم بچه هاشون ردیف همشون میرن دستشویی و بعد از دستشویی میخان بیان بیرون پاشونو تو دستشویی میزارن و میان بیرون و من تا مدتها حالم از این موصوع خرابه. ینی موقعی ک دمپاییشونو در میارن پاشونو نمیزارن بیرون

میزارن تو دستشویی بعد میزارن بیرون 

برای کسانی که دوستشان داری نوری باش🌱
فدات عزیزم نظر لطفته میگن همیشه وقتی میخوای موقعیت طرفت بسنجی خودتو جای اون بزار ببین دراین شرایط دو ...

عزیز دلم.خدا صد برابر واست جبران میکنه.توی ایین ما ایرانیا رسمه که به در راه مانده کمک کنیم و شما این رسمو به جا اوردی .راست میگی خودشون نسنجیده عمل کردن

حاضری خوردن پنیر هندونه وخیار حتی تخم مرغ هم نزاشتن درست کنم والا باهاشون دوس نشدیم فقط همسایمون هرو ...

باز خداروشکر  محبت. میمونه

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
من خونه کسی راحت باشم میرم میگردم اصلامنظوربدی هم ندارم خونه منم کسی بیاد ناراحت نمیشم کمدانوبازکنه

شما شاید ناراحت نشی ولی اون طرف ناراحت می شه

این نیز بگذرد👆غر نزن، قر بده 👆
دوست دوران دبیرستانم یکبار من رفتم خونش یکبار اون اومد. خونش به حدی کثیف بود من فکر کردم شاید یادش ...

چقد شبیه این آدم مزخرفیه که من تعریفشو کردم 😑😑😑اونم همینجوری رااااااه رفت و از من و بچه مو همه چیم ایراد گرفت 

کار خوبی کردی 👍🏻👍🏻آدم اعصابشو که از سر راه نیاورده خرج همچین موجودات بیمصرفی بکنه 

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😏....به شـادی می رسیم از غـم همینجوری نمی‌مونه 🥂🕊️ 🤍 خداوندا این سرزمین را از ظلم و ستم و جهل و فریبکاری و خرافات محفوظ بدار 🤲 الهی آمـــــین 😇

منم یه کار عجیبی که از مهمانمون دیدم یه خانواده بلوچ سنی یه شب مهمونوم شدن.مردا توی حال خوابیدن و خانوما توی دو تا اتاق خوابا.یکم تعدادشون زیاد بود.وای موقع اذان صبح مرده پسر چهارده پونزده سالشو با مشت و لگد بیدار میکرد تا نماز بخونه و انقدر سرش داد زد تا هممونو از خواب بیدار کرد.تا حالا نماز به شرط کتک ندیده بودم

البته بلوچا نور چشمن.عزیزن.خیلی بامرامن🥲

یه زوج اومدن خونمون رفتن توی اتاق رابطه داشتن توی دوران عقدشون بودن بعدش که تموم شد جوری که انگار جا ...

صدا تولید کردن یعنی؟

جلو همه؟

حیوونید مگه اه😑

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی
2801