2777
2789
عنوان

عجیب‌ترین کاری که تا به حال یه مهمان توی خونه‌ی شما انجام داده چی بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 106431 بازدید | 1025 پست

مادر شوهر و برادرشوهرم ۴ ماه خونمون موندن و همسایشون بودیم یهو گفتن خونه رو بنایی کنیم.

خلاصه ۶ ماهه دیگه موندن تا بنایی تموم شد . کاش قدر میدونستن

زندگی  زیباست   ای زیبا    پسند

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

دخترش در یخچالمو‌باز کرد اونم بجا اینکه دعواش کنه هرهر خندید گفت تازگی عادت کرده در یخچال مردمو باز ...

می گفتی چه عادت زشتی 

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
2802

دیس کامل برنج خالی کرد تو بشقابش..یبارم یه پسربچه ۶ ساله هم خیلی ببخشید چسبید به کیونم توف مالی کرد..حالا فک کن دولا شدم چایی داشتم میدادم کوفت کنن..ابروم رفت شوهرم پاشد ازم جداش کرد سینیو از دستم گرفت

دخترش در یخچالمو‌باز کرد اونم بجا اینکه دعواش کنه هرهر خندید گفت تازگی عادت کرده در یخچال مردمو باز ...

ببین خودمم به شدت از بچه مهمان بی ادب متنفرم

ولی بنظرم این تفکر اشتباهه که ما توقع داریم پدرومادر همون جا جلوی همه بچه رو دعوا کنن

ما دلمون خنک میشه ها ولی بچه از روی بچگی و نادانیش اینکارو میکنه وبهترین کار اینه که مادر رفتن خونه به بچش تذکر بده 

ما رفتیم بیرون اونا موندن خونهکار واجب داشتیم(اقوام دور بودن) کللل کابینتارو گشته بودن بعد که اومدیم ...

🤣🤣🤣🤣

حالا که امضای منو خواندی برام یه صلوات بفرست مهربون😊
در تمام کابیت کشو کمد هارو باز کرد دید بعد من تعجب کردم گفتم چیزی لازم دارید ؟؟گفت نه از کابینتها را ...

من خونه کسی راحت باشم میرم میگردم اصلامنظوربدی هم ندارم خونه منم کسی بیاد ناراحت نمیشم کمدانوبازکنه

زن داییم کیفش و چادرش میزد زیر بغلش می رفت توالت.چادرش تاکرده کنار کیف همون جوری با خودش میبرد

😂😂😂😂😂😂

در این دنیای مملو از شر هیچ چیز همیشگی نیست حتی رنج های ما..
زن داداش من همیشه خدا میومد نظر میداد اینو بزار اونجا اونو بیار بالا و .....آنقدر بی اهمیتش کردیم دی ...

حقشونه اینجور آدما 

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😏....به شـادی می رسیم از غـم همینجوری نمی‌مونه 🥂🕊️ 🤍 خداوندا این سرزمین را از ظلم و ستم و جهل و فریبکاری و خرافات محفوظ بدار 🤲 الهی آمـــــین 😇

بچش گریه کرد شب که من تشک صورتی می‌خوام بنفشو می‌خوام آبیو می‌خوام و... مادرش هم همه رو زیر پامون کشید بیرون پهن کرد رو هم ما هم تا شیش صبح نشسته بودیم و بهونه ی بچه رو برآورده میکردیم 

متنفرم ازشون

2801