2777
2789

بستگی به دلیلی داره که تو الان این حس رو داری 

چرا نباید خوشحال باشی

چرا نباید از داشته هات لذت نبری

چرا نباید تلاش کنی

چرا باید همش روح خودت رو ناراحت کنی 

چرا حس منفی میدی به خودت 

جواب حالت پیش خودته (: 🙌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2802

من خودم از این معجزه دیدم

برای هر خواسته ای که دارید قرآن رو به فارسی از اول تا آخر  در مدت ۱۵ روز طوری که گوشتون صدای شما رو بشنوه بخونید تا با صدای خودتون به انرژی های ایجاد و خلق خواستتون وصل بشین چون فهم معنای قرآن اعجاز داره و در طول این مدت روزانه ۲۰۰۰ ذکر الله غفور بگین که انرژی های منفی قبل از شما قطع بشه و خواسته هاتون متجلی بشه انشالله 

یقین داشته باشید خداوند یاری رسان است

نمیدونم،احساس می کنم مشکلات روحی خیلی زیادی دارم

خودت داری برای خودت مشکل میسازی 

تو هی بگو مشکل روحی دارم هیچوقت خوشحال نیستی

همیشه به خودت انرژی بده

کاری رو کن احساس خوشحالی میکنی 

روحیتو خراب نکن

خودت داری برای خودت مشکل میسازی تو هی بگو مشکل روحی دارم هیچوقت خوشحال نیستیهمیشه به خودت انرژی بدهک ...

خیلی اذیت می شم،وسواس فکری شدید دارم سر هر چیزی فکرم مشغول میشه،اونقدر که دیگه مغزم خسته میشه،دیگه واقعا خسته شدم،کاش کسی مثل من نباشه

خیلی اذیت می شم،وسواس فکری شدید دارم سر هر چیزی فکرم مشغول میشه،اونقدر که دیگه مغزم خسته میشه،دیگه و ...

چرا اخه به هر چرت پرتی فکر میکنی دختر 

ذهن خودتو اشغال نکن 

خودتو مشغول کارای دیگه کن 

احساس میکنم دختر جونی هستی سعی کن هر زمان ذهنت مشغول شد با خدا درد دل کنی بجای اینکه تو مغزت حبس کنی قران ارامش میاره سعی کن بخونی یا حداقل صوتشو بزاری عزیزم

خودت داری اعتراف میکنی که خسته ای از بس فکر میکنی 

بس کن 

زندگی خودت با فکر و خیال نابود نکن 

با فکر کردن به هر گاو وگوسفندی ذهن خودتو طویله نکن 😇🤍