2777
2789
عنوان

دوستان شما با این شوهر چ‌میکنید

737 بازدید | 51 پست

همسرم رو‌ازاد‌گزاشتم چون بهش اعتماد صد دارم 

در هفته یکی دو بار دوستاشو‌میبینه

ماهی یکی دو شب تفریح میرن

بعضی شبام میمونن

حالا داره به هفته میبرشون شمال دوستاش مجردن و باشخصیت

مخالفت کردم گفت حق منه و نیاز دارم توام برو

یه ساله ازدواج‌کردیم

خب خودت از اول بهش ازادی دادی پرو شده...

مرد باید از همون اول قلاده هاش بندازی

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..

ببین اگ  میگفت حق منه ولی تو نرو حق داشتی جررش بدی ولی وقتی میگع تو هم برو خب شمام با دوستات برو سفر اما باهمدیگه هم سفر برید 

یه دختر ۲۰ساله ام اهل شمال کشور 😍😍هم کوردم هم شمالی 🤩🤩متاهلم و متعهد به مردی که اول پسرعموم بود و الان تمام داراییه منه مردونه پام وایستاد منم زنونه پاش وایمیستم✋️🥲❤عاشق بچهام ولی خودم هنوز مادر نشدم 🥲🥲عاشق غذا خوردنم ولی فعلا رژیمم😁😁۱۸کیلو کم‌کردم و هنوزم کلی مونده تا هدفم 😌💪عاشق کتاب خوندن و رمان هام 🤭راستی کاربری چهارممه عضو جدید نیستم😬

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
خب خودت از اول بهش ازادی دادی پرو شده...مرد باید از همون اول قلاده هاش بندازی

مگه برده ان یا سگن؟😐😐😂😂

یه دختر ۲۰ساله ام اهل شمال کشور 😍😍هم کوردم هم شمالی 🤩🤩متاهلم و متعهد به مردی که اول پسرعموم بود و الان تمام داراییه منه مردونه پام وایستاد منم زنونه پاش وایمیستم✋️🥲❤عاشق بچهام ولی خودم هنوز مادر نشدم 🥲🥲عاشق غذا خوردنم ولی فعلا رژیمم😁😁۱۸کیلو کم‌کردم و هنوزم کلی مونده تا هدفم 😌💪عاشق کتاب خوندن و رمان هام 🤭راستی کاربری چهارممه عضو جدید نیستم😬

مشکلی که من همیشه با شوهرم داشتم ،دعوا مبکردم که چرا میری و اون به حرفم گوش نمیداد و کار خودشو می کرد .

حالا میگم چرا من اون موقع غصه میخوردم در صورتی که بهتر بود ازش پول میگرفتم برا خودم میرفتم خرید ،سینما .

بعد بیست سال از ازدواجمون یه کم رفیق بازیش را کمتر کرده 

.من آنقدر معمولی هستم که هیچ کس شیفته ی حرف زدنم نشود،قلب هیچ کس با دیدنم نلرزد،کسی برای چشم هایم نمیردو شعری در وصف پیچ و خم گیسوانم سروده نشود...من آنقدر معمولی هستم که هیچ کس با خندیدنم ته دلش ضعف نرود،هیچ کس از نبودنم غصه اش نگیرد وجای خالیم توی ذوق نزند...من یک آدم معمولی هستم،حتی از معمولی هم معمولی تر،ولی دوست داشتن را بلدم،اینکه با تمام وجودم یک نفر را دوست داشته باشم بلدم،اینکه برای بودنش و ماندنش از جان و دل مایه بگذارم هم بلدم....
مگه برده ان یا سگن؟😐😐😂😂

نه اما نفهمن..وقتی خیلی بهشون راه بدی فرار میکنن..

باید ببندی ...

ای کاش یکم مثل سگ ها وفاداربودن..حیف اسم سگ ک بزاری رو مردا

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
نه اما نفهمن..وقتی خیلی بهشون راه بدی فرار میکنن..باید ببندی ...ای کاش یکم مثل سگ ها وفاداربودن..حیف ...

دلت یکم پره چیبگم خب هرچیزی تعادلش قشنگه ن شوریه شور و نه بی نمکه بی نمک 

2801