2777
2789

کلاس دومه.سالهای قبل خودم میبردم امسال ماشین ندارم شوهرم ماشینمو میبره اون هفته کلا یه روز پسرمو فرستادم از استرس سرویس اونم خودم بردمش ظهر هم رفتم خودم نشستم تو سرویس.امشب پیام دادم سرویس گفتم فقط برگشتن زحمت آوردنش رو بکشید. صبحها خودم با اسنپ میبرمش میشه ۳۰ تومن ولی در عوض خیالتم راحته تا ظهر هی دلم شور نمیزنه.همه ش دلشوره داشتم نکنه ساعت ۷وربع تا ۸ تا میاد بره سر کلاس از مدرسه بره بیرون یا چیزیش بشه.نظرتون چیه؟

نظرم اینه این همه بچه سرویس دارن ومشکلی پیش نیومده، چهار ساله دخترم با سرویس میره چه مدرسه چه باشگاه رو، تا الان هم راضی بودم 

با نگرانی های بی‌جهت، بچتون رو ترسو وابسته بار نیارید 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802

به نظرم خیلی داری سخت میگیری 

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

عزیزدلم بسپرش به خدا و دلت رو خالی از استرس کن .شما ۱۲ سال پیش من هستید .منم خیلی نگران بودم ولی یادت باشه که تا خدا نخاد هیچ اتفاقی نمیفته ،دلتون رو  قرص کنید و به دستایه مهربون خدا بسپرید هر روز یه آیه الکرسی بخونید براش و راهیش کنید ...

واااا پس مدیر و معاون اون مدرسه برگ چغندرن؟!بچه که بخواد فرار کنه راهشو پیدا میکنه.کارت خوب نبوده خو ...

با اینکه غیردولتیه ولی یکم بی خیالن.دوتا در داره مدرسه دفتر هم به هیچ کدوم از درها مشرف نیست فقط بعد از اینکه پارسال یکی از بچه ها از مدرسه رفته بود بیرون اومدن دوربین گذاشتن.