2777
2789
باورت نشه ما وضع مالی و موقعیت مکانی زندگیمون از اون بهتره اما اون بزووور میخواد خودشو بالاتر بدونه ...

بره گمشه انتر 

منم دختر خالم ۳۰ سالش بود شوهر نداشت ی خاستگارم نداشت من اون موقع ۱۲ سالم بود می‌نشست پز خاستگاری نداشتشو میداد منم باور میکردم الان میفهمم از رویاهاش می‌گفته منم خر بودم باور میکردم و هر جا می‌نشست فقط پز میداد 

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
چه جالبه که دختر خاله ها کلا دوتا تایپن یا خیلی خوبن و مثل خواهرن یا از دشمن آدم بدترنمیفهمم چون دخت ...

من خیلی دوستش داشتم مثلا یکماه خونمون تو اتاقم نگهش داشتم اخرش گفت حالم از شهرتون بهم میخوره به تایپ من نمیاد 

اونوقت بگم خودشون کجا زندگی میکنن خندتتت میگیره

میشه برای حاجترواییم یه صلوات بفرستی🌼💖 خواهرم تعلیق شد اومده رو این اکانت نوبت اینه🙄 وای بحالت تعلیق شم هااااا

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

من خیلی دوستش داشتم مثلا یکماه خونمون تو اتاقم نگهش داشتم اخرش گفت حالم از شهرتون بهم میخوره به تایپ ...

وای چه بیشعور😏🤯

همین کاری که میگم و بکن تا ک.و.ن.ش بسوزه

گل کوچیک من👶🏻تو اومدی قلبم چراغونی شد پسرکم🫀✨️مامان آقا آراد شدم🥹
وای چه بیشعور😏🤯همین کاری که میگم و بکن تا ک.و.ن.ش بسوزه

حتمااا

میشه برای حاجترواییم یه صلوات بفرستی🌼💖 خواهرم تعلیق شد اومده رو این اکانت نوبت اینه🙄 وای بحالت تعلیق شم هااااا
2802